Reklaam sulgub sekundi pärast

Alari Kivisaar legendaarsest bändist Push Up: olid missivõitlused, olid tissivõitlused!

Saates "90ndate Eesti hitikunnid" meenutati bändi Push Up. Bändi solist Margit Margusson on jäänud diskoritele, nagu Alari Kivisaar ja Ahto Kaldale, meelde nii muusika kui ka suure dekoltee poolest.

"Push Up oli üks geniaalsemaid projekte. Ta ju algas mingi tissi-missivalimistelt kuskilt Võrust vist. Kujutage nüüd ette täna, et valiti kõige ilusamate rindadega tüdrukud kuskil pubis või klubis. Ei tule keegi selle pealegi, eksole? Aga siis oli see täiesti norm. Olid missivalimised, olid tissivalimised!" meenutas Alari Kivisaar bändi Push Up soliti Margit Margussoni algusaegu.

Margiti tähelend hakkaski peale võistluse võitu. Naist hakati vedama kõikidesse telesaadetesse ning siis viidi noor neiu ka muusikasse. "Ja see kõik läks väga hästi!" lausus Kivisaar.

Muusikaprodutsent Aarne Valmis usub siiski, et kõik ainult tänu dekolteele ei juhtunud. "Vaevalt, et need suured rinnad oleks meid nüüd kolm aastat vee peal hoidnud, et seal pidi ikka laulu ka juurde tulema."

Ka diskor Ahto Kalda meenutas bändi Push Up solisti tema dekoltee ja viisipidamise järgi. "Suurte rindadega. Viisi pidas, et see oli pluss. Ega tal midagi viga ei olnud," meenutas Kalda.

Bänd Push Up alustas oma karjääri 1990. aastate lõpus ning tegi muusikat 2000. aastate alguseni välja. Ansamblis laulis Margit Margusson ning lavale olid süntesaatorite taha kutsutud ka kaks noormeest, kes ise muusikat tegelikult ei teinud.

Vaata saadet "90ndate Eesti hitikunnid" ja meenuta bändi Push Up!

Saade on järelevaadatav TV3Playst!

Kommentaarid puuduvad