Reklaam sulgub sekundi pärast

Perekaart kui päästerõngas: kõik paljulapselised pered niisama ujulakülastust lubada ei saaks

TV3 uudised

Perekaart on paljulapseliste perede jaoks sageli päästerõngas, mis annab soodustuse ujulasse, spaasse ja muuseumisse minemiseks kui ka poes sisseostude tegemiseks. Pidulikul galal tänas osalevaid ettevõtjaid ka presidendiproua Sirje Karis.

Presidendi abikaasa Sirje Karis ja Eesti Lasterikaste Perede Liit tunnustasid pidulikul tänugalal Perekaardi pikaajalisi partnerettevõtteid. Kuue lapse ema Jaanika Rüütmaa ja nelja lapse ema Enely Estaal on ühel meelel, et soodustusi pakkuv Perekaart teeb elu lihtsamaks.

"Minu peres on sportlikud lapsed ja sporditreeningute eest soodustus on tegelikult väga arvestatava väärtusega," ütles suurpere ema Enely Estaal.

Jaanika Rüütmaa rõhutas, et Perekaardiga saab täna käia ka toidupoes, mis annab umbes 10% soodustust. Samuti pakuvad peredele soodustusi erinevad majutusasutused ja mängutoad.

Ilmselgelt on elu ühe või kahe lapsega vähem kulukas kui kuue lapsega peredes. Perekaart teeb paljulapselistele kättesaadavaks kaubad ja teenused, mida nad muidu endale lubada ei saaks.

"Perekaart tähistab tänavu kümnendat sünnipäeva. Kümme aastat oleme pakkunud perele lisaväärtust ja seda väga erineval moel. Programmiga on liitunud üle 500 erineva ettevõtte Eestimaal ja tõesti on portfellis erinevaid soodustusi, millega on võimalik perel osa saada: kas külastada teemaparki, külastada seiklusparki, kohvikut, restorani või minna muuseumisse. Samuti ka teha ka taskukohasemaid sisseoste," ütles Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap.

Presidendi abikaasa Sirje Karisel jätkus ettevõtjate aadressil vaid tänusõnu."Mulle on väga sümpaatne, et üha rohkem ja rohkem erinevaid asutusi ja organisatsioone liitub Perekaardiga. Tõesti, me alustame suure pere puhul juttu kolmest lapsest, aga on ju peresid, kus on lapsi viis või kuus ja ma arvan, et Perekaart aitab neid lapsi ja neid peresid küll väga. Mul on hästi hea meel ja ma olen väga tänulik ettevõtetele, kes lihtsalt tulevad appi. See on ju meie tulevik."

Vaata lähemalt päises olevast videost. Lisainfot "TV3 uudiste" kohta saab SIIT.

Kommentaarid puuduvad