Nunnumeeter laes! “Kodu keset linna” Henri peres kasvab kolleeg Kleer Maibaumi kassi järeltulija

Henri koos kassiga
Henri koos kassiga — FOTO: Erakogu

Tänavu täitus 20 aastat ajast, mil televaatajateni jõudis kõige esimene “Kodu keset linna” episood. Selle valguses andis oma esimese intervjuu üle aastate üks seriaali tähtedest Henri Tamm, kes mängis saates nimekaimust perepoeg Henrit.

Noore poisina telepildis tuntuks saanud Henri elab täna hoopiski Zürichis koos oma tüdruksõbraga, ent killukene “Kodu keset linna” seriaalist on koos temaga tänaseni. Nimelt on Henri peres kass, kelle emaks on ei keegi muu kui kaasnäitleja Kleer Maibumi enda kass!

“Ma olin aasta aega olnud “Kodu keset linna” seriaalis olnud ja tahtsin väga kassi endale. Kleeril oli see võimalus, sest tema kass oli just sünnitanud, seega me läksime tema juurde neid vaatama. Enamus olid tumedad, aga meile meeldis just üks heledam, kes oli kõige hädisem väike kassipoeg kusagil taga voodi all nurgas. Valisime tema ja temast sai väga hea kass meile. Kleeri kass oli teda väga hästi õpetanud,” jutustas Henri, kuidas jõudis Kleeri kassi poeg just tema perekonda.

Loe täispikka intervjuud Henriga SIIT!

Vaata fotot Henrist koos Kleer Maibaumi kassi pojaga!

Henri koos kassiga
Henri koos kassiga — FOTO: Erakogu

Tegime “Kodu keset linna” juubeli puhul ka ülevaate, millised näevad seriaalinäitlejad välja täna võrreldes 20 aasta taguse ajaga, kui nad alles alustasid.

Vaata lähemalt videost!

Kommentaarid puuduvad