Reklaam sulgub sekundi pärast

Vaata uuesti! Jüri Ratase ja Kristina Tarmeti tulikuum tants, mis teenis kohtunikelt maksimumpunktid

Jüri ja Kristina
Foto: Kalev Lilleorg

Eilses tantsusaates jagasid kohtunikud ka juba maksimumpunkte ja enim kiitust pälvisid just Jüri ja Kristina.

Filmimuusika teemalises saates said Jüri ja Kristina inspiratsiooni filmist “Fifty Shades of Grey” ning nad tantsisid aeglast fokstrotti.

Kohtunikud olid esitusest pehmelt öeldes pahviks löödud. “Siin saates pole mul suu nii lahti vajunud,” kommenteeris Jüri Nael.

“Me oleme saates jõudnud nii kaugele, kus oluline on kvaliteet. Tantsutehnika on super hästi paigas. Minu meelest tehke nii palju šõud kui tahate, aga tants peab olema kvaliteetne ja täna see tants oli super kvaliteetne,” kiitis ka peakohtunik Martin Parmas.

Kokku pälvisidki Jüri ja Kristina 40 punkti ehk absoluutse maksimumi, mis on tänavuses "Tantsud tähtedega" hooajas esmakordne!

Vaata uuesti Jüri ja Kristina sensuaalsusest nõretavat tantsu!

Pärast otsesaadet antud intervjuus tõdes Jüri, et tal ei olnud sellest filmist enne aimugi. Jüri oli arvanud, et pigem võetakse inspiratsiooniks mõni eestimaine film nagu “Kevade” või “Siin me oleme”. 

“Me ei saa nii lihtsat teed minna, peame ikka mugavustsoonist välja minema,” arvas Kristina seepeale. “Ta on nõus kõigega, mis ma talle ette panen,” lisas tantsutreener. 

Vaata intervjuust, mis tantsupaari arvates tõi neile maksimumpunktid tantsu eest ning kui suureks on tantsupaari jaoks kasvanud soov saade võita: