Uus kuum tantsupaar! Brigitte oma treenerist: ta ikka õiendab, kui näeb, et olen peol

Joonatan Pärn

Täna avalikustati “Tantsud tähtedega” uus osaleja, kelleks on ei keegi muu kui Brigitte Susanne Hunt. Brigittet asub treenima endine võistlustantsija Robert Veskus. Uurisime Brigittelt, kuidas tantsusaade tema ellu sobitub ning mida ootab tegus neiu tulevalt sügiselt!

“Ma helistasin mitu korda üle ja ütlesin, et äkki on mind teles liiga palju. Aga kui nad tegid mulle selgeks, et ei ole, ootame sind, tahame sind, sa teed head contenti, palun tule, siis mängisin natuke kättesaamatu mängu, aga suhteliselt kiirelt ikkagi andsin kätte, kui nägin, et neil on tõsi taga. Minu stiil,” räägib Brigitte. 

Küsimusele, mis on saate juures kõige raskem, vastab Brigitte kiirelt: “Tantsimine.” Samas toob ta välja, et tantsimine on saate juures ka kõige lahedam külg ning keerulistest teemadest võib olla kõige aktuaalsem hoopiski aja leidmine. “Samas ei ole midagi keerulist. Kui ma võtan mingi projekti vastu, teen seda teadlikult ja leian selle aja,” kinnitab Brigitte.

Ta lisab: “Mul ei ole vaja midagi üle forsseerida või tõmmelda. Ma ütlen muudes kohtades järelikult rohkem ei. Valin selle järgi, mida ma parasjagu teha tahan. Minu jaoks ei ole elus üleüldiselt midagi keerulist.”

Mida arvab Brigitte oma treenerist ja teistest “Tantsud tähtedega” väljakuulutatud osalejatest, kui palju jõuab ta ise televisioonis toimuvat jälgida ning mida loodab neiu kindlasti sel sügisel teha, vaata täpsemalt juba videost!

Kommentaarid puuduvad