Reklaam sulgub sekundi pärast

TV3 ”Tantsud tähtedega” naissaatejuhiks saab armastatud lauljatar

Ines
Pilt: TV3

Telesügise suurshow „Tantsud tähtedega“ jõuab ka tänavu vaatajateni särava saatejuhtide paari eestvedamisel. TV3 annab teada, et heategevusliku tantsusaatenaissaatejuhiks on lauljatar Eda-Ines Etti.

Eda-Ines Etti tunnistab, et uue väljakutse eel tunneb ta loomulikult elevust, sest „Tantsud tähtedega“ on telemaailmas tõeline suurprojekt. „Otsesaate eriline särin, positiivne ja andekas seltskond ning loomulikult saate heategevuslik osa – kõik see kokku ongi retsept mõnusateks pühapäevaõhtuteks,“ märgib ta.

Aastate jooksul on Eda-Ines Etti juhtinud paljusid telesaateid: „Me armastame Eestit“, „Laulud tähtedega“, „Tenerife“, olnud „Eesti otsib superstaari“ kohtunik, osalenud „Eestimaa uhkuse“ žürii töös jpm.

Varasematel hooaegadel on „Tantsud tähtedega“ naissaatejuhtideks Mart Sanderi kõrval olnud Kristiina Heinmets (2006), Merle Liivak (2007), Gerli Padar (2008), Kaisa Oja (2010) ja Liina Randpere (2011).

Tänaseks on avalikustatud kaks „Tantsud tähtedega“ uuel hooajal osalevat paari: Jüri Ratas ja Kristina Tarmet, villemdrillem ja Greta Korju ning peagi on selgumas ka kolmas tantsupaar.

Telesügise suurim saade „Tantsud tähtedega“ jõuab peagi TV3 vaatajate ette ning on kantud heategevusest. Saade toetab Eesti Vähiliidule uue põlvkonna liikuva kompuutertomograafi soetamist.