Reklaam sulgub sekundi pärast

TV3 juht Signe Suur: soovime kõigile „Tantsud tähtedega“ vaatajatele positiivsetest emotsioonidest tulvil õhtut!

tv3
Foto: TV3

Täna alustab TV3 otse-eetris telesügise suurim saade „Tantsud tähtedega“, mille ootuses on elevil kogu Eestimaa. TV3 Grupp Eesti tegevjuht Signe Suur soovib kõigile vaatajatele mõnusat ja positiivsetest emotsioonidest tulvil õhtut.

Signe Suur kinnitab, et tantsusaate naasmine on väga oluline maamärk nii TV3 kui ka Eestimaa telepubliku jaoks.

 „Oleme väga rõõmsad, et saame televaatajatele pakkuda maailmatasemel meelelahutust ja mis eriti oluline - aidata koos heade eestimaalastega Eesti Vähiliitu, andes panuse tänuväärse ja ülimalt vajaliku mobiilse kompuutertomograarfi soetamise kampaania alguseks,“ tunneb heameelt Signe Suur.

„Soovin kõigile vaatajatele mõnusat ja positiivsetest emotsioonidest tulvil õhtut! Täname südamest meie armastatud tähti nende usalduse ja pühendumise eest ning produtsent Raivo Suvistet ja kogu tema saatetiimi, kes on mitmeid kuid teinud ettevalmistusi, et tuua ekraanile sedavõrd suur teleshow!“

Suursaate juhid Eda-Ines Etti ja Jüri Pootsmann ootavad televaatajaid õhtusele saatele kindlasti kaasa elama. „Tantsusaadet on telemaastikule tagasi oodatud juba nii pikki aastaid. Lõpuks on ootamine läbi saanud! Saates on emotsioone ja ilu – ees ootab ideaalne pühapäevaõhtu,“ märgib Eda-Ines Etti. „Tantsusaade on glamuurne, särav ja ka väga põnev, sest viib tantsutähed tavapärasest mugavustsoonist välja ning loomulikult on show nädalale säravaks ja särtsakaks lõpetuseks,“ sõnab Jüri Pootsmann.

Maailmas enam kui poolesajas riigis rahvast vaimustavas tantsusaates pannakse tuntud eestlased paari Eesti parimate võistlustantsijatega, et hooaja lõpuks andekaim tantsupaar välja selgitada.

Tänases kuuenda hooaja esimeses saates tantsivad naistähed särtsakat Ladina-Ameerika tantsu tša-tša-tšaad, meestähed aga rahuliku loomuga ja liuglevat aeglast valssi. Uue hooaja avavad Ülle Lichtfeldt ja Marko Mehine, teisena astuvad tantsupõrandale Ruslan Trochynskyi ja Anabel Aunver, kolmandana Birgit Sarrap ja Marko Kiigajaan, neljandana Jüri Ratas ja Kristina Tarmet, viiendana Brigitte Susanne Hunt ja Robert Veskus, kuuendana Juss Haasma ja Kerstin Kruuse, seitsmendana Kadri Tali ja Mairold Millert ning tänase saate viimase etteaste teevad villemdrillem ja Greta Korju.

„Tantsud tähtedega“ kohtunikud on Martin Parmas, Helen Klandorf-Sadam, Jüri Nael ning Tanja Mihhailova-Saar.

Televaatajad saavad telefoni teel oma lemmikule hääle anda, toetades seejuures Eesti Vähiliidu kampaania algust uue põlvkonna mobiilse kompuutertomograafi soetamiseks.

„Tantsud tähtedega“ jõuab vaatajateni TV3 ja teleproduktsioonifirma BEC koostöös.

 

Telesügise suurim saade „Tantsud tähtedega“ alustab TV3 otse-eetris täna kell 20.00.

Haaravat lisasisu leiab „Tantsud tähtedega“ erilehelt: tv3.ee

Iganädalased tantsusaate ülevaated: „Stuudio“ argiõhtuti kell 19.00 ja pühapäevane erisaade kell 19.30.

Iganädalased tantsusaate teemad ja külalised: Star FM Hommikuprogrammis!

Kõiki esitusi ja saadet saab tasuta järele vaadata: www.tv3play.ee

Värvikad hetked pildis ja videos: TV3 Eesti ja „Tantsud tähtedega“ sotsiaalmeediakontodel!

@tantsudtähtedega

@tv3eesti

#vaatajatantsi

Kommentaarid puuduvad