Reklaam sulgub sekundi pärast

SÜDAMLIK VIDEO! Gordon Ramsay tütre esinemine tantsusaates liigutas telekokka pisarateni

Gordon Ramsay
Foto: Scanpix

Tilly Ramsay tegi oma debüüdi 2021. aastal "Strictly Come Dancingi" osalejana, mis on "Tantsud tähtedega" sarnane Briti saade, kus kuulsused võistlevad igal nädalal koos professionaalsete tantsijatega temaatilistes tantsuvõistlustes. Televisioonis ei ole noorele naisele võõras. Neiul on üle üheksa miljoni jälgija TikTokis, ta tegutseb kokandussaates "Matilda ja Ramsay Bunch" ja teeb regulaarseid ülesastumisi saatejuhi rollis koos oma isa Gordon Ramsay´ga.

Saates "Strictly Come Dancing" astus Tilly Ramsay vastu kuulsatele nimedele nagu Greg Wise ja Nina Wadia. Saate ametliku veebilehe kohaselt olid Tilly sõbrad ja perekond tema võistlusel osalemise üle elevil. Erandiks oli tema vend, kes teatas õele: "Sa ei oska tantsida". Tilly viimane esinemine oli aga nii inspireeriv, et tema isa pühkis põskedelt pisaraid.

Tilly astus lavale koos oma "Strictly Come Dancing" partneri Nikita Kuzminiga, et esitada Charlestoni ja vaimustas kohtunikke piisavalt, et teenida 34 punkti 40st. Episoodi ajal oli selgelt näha, kuidas Ramsay pühib pisaraid, vahepeal plaksutades ja tütre esinemist kiites. Tilly ema Tana reageeris sarnaselt. Tilly Ramsay sai saates lõppkokkuvõttes üheksanda koha.

Vaata liigutavat videot TIlly Ramsay etteastest!

Kommentaarid puuduvad