Kaunid klõpsud! Tantsusaates kohtunud Gerli Padaril ja Martin Parmasel täitus 16 aastat kooselu

Gerli ja Martin
Foto: Andres Putting/Delfi

Saates “Tantsud tähtedega” kohtunud lauljatar Gerli Padar ja tantsutreener Martin Parmas tähistavad olulist tähtpäeva. Nimelt täitus neil 16 aastat ühist kooselu.

Piltidelt on näha, kuidas Gerli ja Martin roosa fotoseina taustal õhupallidest ümbritsetuna poseerivad. „Minu elu armastus,“ kirjutas Gerli pildi alla ja lisas juurde teemaviite „Armastan sind kuuni ja tagasi“.

Gerli ja Martin kohtusid 2007 aastal, kui neist said tantsupartnerid. Kuigi esialgu eitasid kumbki pikalt, et nende vahel üldse tundeid on, tuli see ühel hetkel siiski avalikuks, kui paar seda Soome meediale kinnitas. „Püüdsime oma suhet saladuses hoida nii kaua kui võimalik,“ pihtis Gerli Helsingis esmalt Soome ajakirjanikele, alles seejärel Eesti meediale.

Kuigi meedia avaldas eelnevalt Gerli ja Martini omavahelistest õrnutsemistest ja kohtumisest mitmeid nupukesi, ajasid asjaosalised kõik väited tagasi. Vaid alles siis, kui Gerli valmistus Eurovisioonile sõitma, hakkas teema ülessoojenema ja ta tunnistas, et tema süda pole enam vaba ning jutud tema ja Martini vastastikusest sümpaatiast „pole ka päris valed“. Gerli esindas toona Eestit looga „Partners in Crime“, Martin lõi sellele koreograafia ja oli ka ise üks tantsijaist.

Täna on Gerli ja Martin endiselt õnnelikult koos ja neil on kaks tütart – Amanda Rebeca ja Camilla Miranda, kes mõlemad tegelevad võistlustantsuga. 

Kommentaarid puuduvad