Telesügise suurima show „Tantsud tähtedega“ finaal on juba täna õhtul. Lisaks kolmele finalistile astuvad kuuenda hooaja lõpusaates üles ka kõik tänavused osalejad ning oodata on suurepäraseid etteasteid ja üllatusi. Saate lõpuks selgub kohtunike ja rahvahääletuse tulemusel võitja.

Finaalis on tantsutähed Ülle Lichtfeldt, Ragnar Klavan ja Jüri Ratas, kellest igaüks vaimustab vaatajaid kolme tantsuga, millest üks on just tänaseks finaaliks ette valmistatud shownumber, teine on rahva lemmikuks saanud Ladina-Ameerika tants ning kolmas on paari valitud standardtants.

Televaatajad saavad helistada oma lemmikfinalisti poolt, toetades sellega Eesti Vähiliidule mobiilse kompuutertomograafi soetamist. Mobiilne kompuutertomograaf on varajases staadiumis vähi avastamiseks asendamatu. Kopsuvähi korral aitab see haiguse avastada enne sümptomite ilmnemist ning teiste kasvajate puhul esimeste sümptomite korral varajases staadiumis, mil on võimalik vähist terveks saada.

„Tantsud tähtedega“ finalistide hääletusnumbrid on:

Ülle Lichtfeldt ja Marko Mehine: 900 0701

Jüri Ratas ja Kristina Tarmet: 900 0704

Ragnar Klavan ja Kerttu Tänav: 900 0709

Vaata ja meenuta tantsupaaride kõiki esitusi tantsusaates.

Ragnari ja Kerttu tantsud

Jüri ja Kristina tantsud

Ülle ja Marko

„Tantsud tähtedega“ kuuenda hooaja finaal alustab TV3 otse-eetris täna kell 20.00, kohe pärast erisaadet „Stuudio: #vaatajatantsi“.

Kommentaarid puuduvad