Reklaam sulgub sekundi pärast

Taavi ja Malle eriti ohtlik käik Aafrika getosse: isegi riigivalitsuse liikmed ei julge siia tulla!

Taavi ja Malle Aafrikas
Taavi ja Malle Aafrikas — FOTO: TV3

Täna õhtul jõuab eetrisse eelviimane "Taavi Mallega Aafrikas" osa. Seekord võetakse ette taas mitmeid põnevaid seiklusi - proovitakse nii kohalikke hõrgutisi kui ka külastatakse nende reisisaatja ja giidi Gilly kodukooli. Lisaks võetakse ette teekond ühte ohtlikusse paika, mida pole julgenud külastada isegi riigivalitsuse liikmed.

Taavil ja Mallel seisab uues osas ees seiklus Aafrika slummis. "See on koht, kuhu isegi riigivalitsuse liikmed ei ole julgenud minna," rääkis Taavi. "Seal lokkab kuritegevus, narkootikumidega tegelemine ja prostitutsioon." Tegelikkuses on sellisesse getosse pääsemine ääretult keeruline. Kohalikud soovitasid reisisellidel ka mitte teha mingisuguseid äkilisi liigutusi, sest muidu ei pruugi nad sealt elusalt välja tulla. 

Nii Taavi kui Malle pole varem kordagi getos käinud ning kui nad sinna kohale jõudsid, tunnistasid, et tegelikult oli kerge pabin ikka sees küll. "Ainus lootus oli see, et Gilly juhib mängu ja tema sealsed tuttavad teavad reegleid," jagas Taavi oma mõtteid. 

Gilly tõdes, et ta ise sattus esimest korda sinna paika 90ndatel. Tema sõnul elab seal väga palju immigrante.

Ei olnud möödunud veel kümmet minutitki, kui juba olid reisisellid mässinud end ka esimesse jamasse. Põhjus seisnes selles, et kohalikele polnud filmimine ning kaamerad teps mitte meeltmööda. Gilly läks asju klaarima ning Taavi ja Malle ootasid teda ühes ruumis, kus veetsid aega ka kohalikud. Malle sai aga üsna ruttu nendega sinapeale. 

"Nad olid ikka päris pilves. Seal kaks tüdrukut, kes tulid, tahtsid kohe pilti teha. Üks ütles, et ma olen tema ema. Nende selline tavapärane pilvedes elu," jagas Malle oma esimest emotsiooni.

Üks hetk ilmus tagaruumist välja ka kamba pealik Royce, kellel oli väga hirmuäratav välimus - mehel olid metallist hambad ning tema kogu keha oli ära tätoveeritud. Et läbisaamine oleks veelgi parem, kinkis Taavi pealikule ka väikese pudeli Eesti napsu.

Hiljem tõdes Taavi, et tegelik põhjus, miks võeti võõrad nii sõbralikult vastu, seisnes selles, et sõna oli aktiivselt juba päris pikka aega levitatud ning kohalikud teadsid, et on oodata külalisi, kes on sõbralikud ja ei kujuta endast ohtu. "Muidu sellist sõbralikkust ja turvalisust meil siin kindlasti poleks!"

Eelviimane "Taavi Mallega Aafrikas" on eetris juba täna kell 20.00!

Vaata ka fotosid!

Kommentaarid puuduvad