Reklaam sulgub sekundi pärast

Disainerikleit 11 euro eest õhtuks valmis! Taavi ja Malle kohtasid Aafrikas kuldsete kätega rätseppa

Just siis, kui Taavi ja Malle tundusid olevat Aafrika ellu juba hästi sisse sulandunud, üllatas loodus neid korraliku tormiga, mis päädis bussiga džunglimudasse kinni jäämisega. Ringi käies kohati nii arsti kui rätseppasid, kellest ühega sai Malle hästi kaubale: disainerikleit kõigest 11,5 euroga õhtuks valmis.

Kes soovib hetkeks Maarjamaa mured unustada, saavad reedel kell 20 vaadata, mille üle rõõmustavad ja kurvastavad aafriklased.

Olles Mallega juba omajagu päevi Aafrikas seigelnud, tõdes Taavi, et maitsed on olnud vürtsikad ning kõik kogetu pehmelt öeldes unustamatu. Toiduelamused on Aafrikas alati üllatusi täis ja kuigi sellisel reisil lihtsalt ei saa midagi põnevat proovimata jätta, ihkavad hing ja neelud lihtsalt normaalset ja tavalist toitu süüa, mida mekkides vürtsid pisarad silma ei tooks. Toidu ootamisel pole igavuse tekkimist tarvis karta, sest kohalikud uudistajad tegid Taavi ja Mallega igal võimalikul viisil tutvust. Pitsabaaris maha istudes ja tellimust oodates sattusid nad vestlema kohalikuga, kes oli enda sõnul arst.

Siiski on aga selge, et Ghanal on neile veel nii mõndagi pakkuda. Just siis kui tundub, et seiklus enam ootamatuks mina ei saa, tuleb õigepea uus üllatus. Ootamatult polnud järjekordse sõidu puhul enam kerge aru saada, kas sõidetakse autoteel või hoopis savivannis, kuhu kinni jäämist oli võimatu vältida. "Meie tänane sõit on kestnud kümme tundi ja 270 kilomeetrit. Tegelikult ma pakun, et kuskil 10 kilomeetrit enne rannikule jõudmist hakkas tohutult vihma sadama. Viimased kümme kilomeetrit on selline muda!"

Savilögast aitas välja saada saate võttetiimi Kalevipoja rammu ning mudaste, ent lootusrikastena jätkati sõitu. Siiski kestis õnnis sõit vaid paar minutit, kui oldi jälle kraavipervel kinni ning sel korral söödi end nii tihkesse mudasse, et olukord näis eelnevaga võrreldes veelgi lootusetum. Mallel lõi kohe kange talunaise hing välja ning bussi lükkas ta lausa mitme mehe eest. Kuna Eesti naine mehi paika panna juba ei karda, alistus ka kohalik bussijuht ning tegi täpselt nii, nagu Malle käskis.

Tänavatel kõndides on näha, et müügimehed on oma putkad juba varavalges lille löönud ega jäta turiste niisama tänavale passima. Taavi ja Malle jäid peatuma rõivaäris, kus moedisainer Frank oma pisikeses putkas Singeri õmblusmasinaga kleite õmbleb. "See aitab mul rohkem kliente saada. Kõik tahavad, et õmblen midagi, mis kestab kaua. Pikemat aega." ütles mees oma kiirele õmblusmasinale viidates.

Teise, naissoost rätsepa juurde jõudes sai Malle temaga kaubale ja lasi endale õhtuks oma äranägemise järgi kleidi õmmelda. "Tal oli kohe ateljees kalendris olemas, millist moodi seal pakutakse, mis disainiga kleite. Mõõdetakse mu keha üle."

Rätsepaga saadi kaubale, et 11,5 euro eest on õhtuks kleit valmis. "Süda hakkab verd tilkuma, kui 11 euro eest veel hakata alla tingima," kommenteeris Taavi.

Vaata lähemalt päises olevast videost!

"Taavi Mallega Aafrikas" on TV3s reedeti kell 20 ja vaadatav ka TV3 Play keskkonnas.

Kommentaarid puuduvad