Reklaam sulgub sekundi pärast

Salapärase Mallega Aafrikasse põrutanud Taavi Libe: ta arvas kuni lendamiseni, et me teeme nalja

Juba 8. märtsil stardib TV3s uhiuus ja meeleolukas reisisaade "Taavi Mallega Aafrikas", kus vaatajad viiakse otse Ghana kuuma päikese alla. Kes aga on Malle ja miks ta koos Taavi Libega reisile läks?

"Stuudio" saates käisid külas saatejuht Taavi Libe ning tema reisikaaslane ja produtsent Margus Sikk, kes rääkisid lähemalt, kuidas kõnealune reisisaade üldse sündis. Nimelt tekkis meestel mõte, et tahaks teha midagi teistmoodi ning leida üles üks keskmine eestlane, kes poleks eriti ringi reisinud. "Meile meenus ühest "Märgatud Eestis" saatest tubli Malle. Me helistasime talle ja see oli täielik jackpot!" meenutas Libe.

Malle töötab igapäevaselt Balti Jaama turul lihamüüjana ja pole sisuliselt kordagi Eestist välja reisinud. "Ta mõtles selle hetkeni, kuni me esimesel lennul olime, et me tegime nalja. Reisihommikul seal lennujaamas - mul on tunne, et ta polnud siis ka eriti kindel, kas see asi on tõsi," muheles Libe. Sikk sõnas, et Malle polevat kunagi isegi lennanud ega paadiga sõitnud ehk tegemist oli tõelise neitsiga, kui asi puudutab reisimist.

Lendamine ja lennujaamade turvakontrollide läbimine võib nende jaoks, kes reisivad tihti, isegi veidi tüütu olla, ent Malle jaoks tähendas see vastupidiselt uut avastamisrõõmu. "Kuigi me ütlesime, et ta on tavaline eestlane, siis üks asi on küll: ta on ebaeestlaslikult emotsionaalne ja näitab välja oma emotsioone. See on ka üks põhjus, miks temaga koos oli hästi lahe avastada!" sõnas Libe.

Saatejuht Marko Lõhmus uuris meeste käest, kas nad ei kartnud, et reisiseltskond omavahel tülli võiks pöörata. Produtsent Sikk tõdes, et need hetked tuleb lihtsalt üles filmida. "Me tahtsime, et eluohtlik ei tohiks olla. Kõik muu on lubatud. Algselt oli mõte Aafrika, siis otsisime ja leidsime hästi toreda Ghana-Eesti paari. Nemad avasid meile Ghana ukse ja me saime hästi toreda plaani paika koos nendega," selgitas Sikk, miks nad just sinna riiki reisida otsustasid minna.

Lisaks imelisele kliimale ja sõbralikele inimestele toovad mehed välja ka tõsiasja, et seal on märgatavalt soodsamad hinnad kui Eestis. "Restoran on selline 10-15 eurot inimene, aga sööklas, kus on ka okei süüa, on toit 50 senti."

Vaata lähemalt "Stuudio" intervjuust!

"Taavi Mallega Aafrikas" alustab TV3s 08. märtsil!

Vaata fotosid ja loe ka intervjuud Taaviga värskelt pärast reisilt naasemist!

Möödunud aasta aprillikuus oli eetris "Märgatud Eestis" saade, kus Malle oma murest Taavile rääkis - nimelt tellis ta endale puidust pingi, kus suveõhtutel perega juttu ajada ning puhata. Pink oli aga täiesti pehkinud ning Malle ei saanud töömehega enam ühendust.

Taavi võttis meistrimehega ühendust ning koos üritati jõuda mõlematele pooltele sobiva lahenduseni, ent ehitusmees ei tahtnud süüdistusi kuuldagi võtta ja asus hoopis Malle suunas kriitikanooli loopima. Vaata lähemalt videost!