Reklaam sulgub sekundi pärast

Moeguru Ženja Fokin kallitest brändirõivastest: kellelegi teisele ei peaks midagi tõestama, aga…

"Stuudios" oli moeguru Ženja Fokin, kellega räägiti nii moeröögatustest, absurdsetest hindadest kui ka talvehooaja trendidest. Mida moeguru soovitab.

Miks ikkagi on tänapäeval niimoodi, et me mõtleme, et premeerime ennast hea moe ja riietega. Miks on mood nii oluline? "See on väga hea küsimus kusjuures ja tegelikult me peame kiikama köögipoolele, et mida see rõivastus meile annab. See on tegelikult ühendus iseendaga ja kui sa kodust välja lähed, siis ee peegelpilt või minapilt, mis sulle vastu vaatab. See on väga otsene seos su enda tunnete, sisemaailma ja ühendusega. Kui sa vaatad peeglisse ja sa oled rahul sellega, siis sul ei ole sellistel momentidel vaja kellegi peale lõriseda ega halvasti öelda. Sa oled iseendaga teatud kõrgusel," vastas Fokin.

Kas kantavad rõivad peavad olema kallid? "Tead, ma arvan, et meil on eestlastega selline orjamentaliteet ja nõukatrauma, aga ma näen, et uus generatsioon on sellest väga paljuski üle. Mulle meeldib ka see, et mida mood annab sulle kui kandjale. See ei ole lihtsalt kaltsumajandus, see on enesekindlus. Ma panen aastaalgusest juba inimesi igapäevaselt personal shopping'uga riidesse. Ma ei vali ainult riideid, me ajame taga tundeid."

Saatejuht uuris, kui oluline on rõivaste juures bränd kui niisugune ja juhtis tähelepanu, et ka ühiskond justkui suunab inimesi brändirõivastuse poole. Fokin ütles, et sellega on nii ja naa. "Ühelt maalt sa oled oma sitsimised ära teinud, sul ei ole kellegi mitte midagi vaja tõestada. See logo kusagil väga nähtaval kohal...no osadele see annab midagi juurde, enamusele juba mitte. Brändirõivastuse juures on lihtsalt kallimale hinnasildile on ikkagi juures kvaliteet," ütles Fokin ja lisas, et ühe veana hooldavad inimesed asju tihti üle.. Näiteks pesevad 60 kraadi juures ja tsentrifuugivad 1000 pöörde juures. Sellisel juhul ei peagi pärast kümnendat pesu sealt enam midagi suurt alles jääma. Nii rõivaste kui jalatsite puhul kehtib loogika, et kui neid hooldada ja käidelda õigesti, siis pikeneb ka kasutusiga.

Vaata lähemalt päises olevast videost! “Stuudio” kohta saab lisainfot SIIT.

Kommentaarid puuduvad