Reklaam sulgub sekundi pärast

Mis juhtus? Silvia Ilves peab koos lastega kodust välja kolima: kiri tuli ootamatult

"Stuudio" saadet külastas populaarne muusik Silvia Ilves, kes jagas uudist, et peab peatselt oma korterist koos lastega välja kolima. Nimelt soovib tema üüritavat korterit omav perekond nüüd sinna ise hoopis sisse kolida.

Silvia Ilves rääkis "Stuudio" saates oma tõsieluseriaalist "Üks nädal Silvia Ilvesega", millega seoses avaldas ka, et seriaalis nähtud korterist peab ta peagi koos poistega välja kolima.

"Täna, lisaks muudele sekeldustele ja kirjutamistele, sain kirja korteriomanikult. See korteriomanik on hästi tore, noor pere, aga ma sain täna kirja, et nad tahavad ise tulla sinna elama, sest neil on perekasv tulnud. Meil on seal ju viis tuba, kus ma elan ja aprilli alguses pean ma olema välja kolinud. See tuli ootamatult."

Silvia avaldas ka detaile oma tänase kodu kohta, kus ta elab koos oma nelja poja ning kahe kassiga. Saatejuht Eero Reinu uuris Silvialt ka, millist korterit ta endale ja oma perele siis õieti otsib.

"Ma maksan üüri, ma arvan, et see pole saladus, 850 eurot ja lisaks 400 eurot kommunaale. Seal on 5 tuba ja 110 ruutmeetrit, aga võib olla ka väiksem. Saab ka hakkama väiksemaga, aga neli last, kaks kassi! Keegi ei võta!" naljatles Silvia.

Vaata "Stuudio" intervjuud ja saa teada, mida Silvia oma äsja ilmunud tõsielusaatest arvab!

Vaata ka saadet "Üks nädal Silvia Ilvesega" Go3 teleteenuse vahendusel!

Näita 3 kommentaari

…….väljakolimisega,siis ei saa väga valida korterite vahel,kui suur see on!!!!!!!!!!
Tähtis on ,et ikka koos ,et ei ole ,et lastega korterisse ära mahutakse,kassid pole nii olulised ja lastele tuleb selgitada TEGELIKKU OLUKORDA,mida lasta neil väga valida,mida nemad tahaksid.
Lapsed peavad ka aru saama,et alati pole võimalik oma tahtmist saada ,peab leppima vähemaga .
Piisab täiesti ka 3–toalisest korterist,mis on kindlasti odavam ja kuna ta kasvatab poisse üksi,siis on rahaline olukord ka väga oluline.
Vähem vee kulutamist,vähem elektritarbimist ja siis pole vaja ka nii palju kommunaale maksta.
Üksikvanem peaks just nimelt rahalises mõttes kokku hoidma,mitte laiutama suure korteri üürimisega .
Ma arvan,et kuna ajakirjanduses on nii palju olnud juttu Silvia uuest meestuttavast,siis võibki just SELLE PÄRAST see pere sellise teate talle saatis.
Aga siis polegi ju suurt muret korteri pärast!!!!!!!!!
Kui Silvia ise nii väga kiitis seda uut peikat,siis on ju loogiline,et las see peika võtab Silvia kood poistega enda juurde elama!!!!!!!!!!!!
Kui ta on NII TORE JA HEA JA HOIAB TEDA VÄGA,SIIS ON JU LOOMULIK,ET SEE PEIKA TA ENDA JUURDE ELAMA KUTSUB JA NII POLEGI SILVIAL. VAJA UUE KORTERI PÄRAST MURETSEDA—–UUE PEIKA JUURES LEIAB TEMA KA POISTEGA UUE KODU!!!!!!!!
AGA KUI PEIKA NÜÜD ALT ÄRA HÜPPAB JA SILVIA TEMA JUUREST ABI EI SAA,SIIS ILMSELT SEE PEIKA POLEGI NII VÄGA HEA JA TORE!!!!!!!!!!!
SIIS ON JÄLLE SUUR PETTUMUS SELLE UUE PEIKA NÄOL JA.. SILVIA JÄLLE ILMAASJATA HÕISANUD.
NAGU ÖELDAKSE—-SÕPRA TUNTAKSE (alles) hädas ja. täiesti mõttetu on olnud selle uue peikaga uhkustamine.

Vasta

Kuule mine ravile! Loomad on samuti pereliikmed ning võrdselt olulised.
Luba endale mõni komm, siis ehk pole sa enam nii kibedust täis..

Vasta

Puhka jalga

Vasta