Humoorikas video! “Stuudio” pani staarisaate finalistid karaoket laulma

Stuudio

"Stuudio" saates käisid külas "Eesti otsib superstaari" teisest stuudiovoorust finaalsaadetesse pääsenud Robert Reesar, Maria Rander ja Robin Kristofer Kukk, kes pandi telekaamerate ees ootamatult karaoket laulma.

Robin Kristofer Kukk, kes veedab suurema osa oma ajast Austraalias, on Eestis nii kaua, kuni staarisaade kestab. "Elu on ikkagi seal ka, perekond ja sõbrad, aga on ikkagi rohkem põhjust olla Eestis, kui enne. Seda peab vaatama," vastab Robin Kristofer küsimusele, mis saab siis, kui ta peaks staarisaate võitma.

Maria õpib laulmist Tallinna Muusika- ja Balletikoolis. "Ma kindlasti ei ole mitte ainus (laulmist õppiv staarisaates osaleja). Kui eelvoorud ka arvesse võtta, siis MUBA ja Otsa kooli lauljaid oli ikka päris palju. Paljud jõudsid ka väga kaugele, aga siia päris lõppu, mina, Marta ja Meelis on mu kursavend," räägib ta.

Robert Reesar töötab õpetajana ja õpetab koolinoortele füüsikat, geograafiat ning loodusõpetust. Ta kinnitab, et on alati musikaalne olnud, kuid hakkas laulmisega tegelema üsna hiljaaegu. "Peal gümnaasiumit hakkasin end selles suunas arendama," räägib ta.

Kuidas mõjutab staarisaates osalemine Roberti tööd õpetajana? "Eks see tulebki sel nädalal paika saada, et kuidas hakkab edasi minema. Päris täpselt ei tea, aga kindlasti leiame mingi lahenduse, et saaksin oma unistust ikkagi püüda," nendib ta.

Vaata artikli päises olevast videost, kuidas Robert, Robin Kristofer ja Maria üheskoos maailmakuulsate hittide järgi karaoket laulavad! 

Kommentaarid puuduvad