Reklaam sulgub sekundi pärast

Endine riigikogulane Martin Repinski jagab suhtenõu: kõige olulisem on see, et…

Kitsefarm ja poliitika on minevik, taksondus tulevik ehk millega tegeleb täna endine riigikogu liige Martin Repinski? Seda käis uurimas "Stuudio" saatejuht Eero Reinu.

"Stuudio" saatejuht Eero Reinu uuris lähemalt, miks üldse otsustas Repinski ühel hetkel oma nina taksoäri poole keerata? "Kui ma olin riigikogus, siis ma olin ammu mõelnud, et oleks huvitav sõita linnas ringi ja suhelda inimestega. Mingil hetkel registreerisin ennast, hakkasin sõitma ja see hakkas mulle nii meeldima," jutustab endine riigikogu liige.

Repinski varamus on 10 autot. Kust pärineb tema algkapital? "Esimese auto jaoks oli mul raha oma säästudest ja mõned kuud hiljem müüsin ma oma kitsefarmi maha. Sealt tuligi see raha, mida ma hakkasin vaikselt investeerima ja lõpuks ma jõudsingi selleni," selgitab mees.

Kuidas kommenteerib Repinski täna toonaseid skandaale, kui ajakirjanduses lahati tema taksosõite, mis toimusid riigikogu istungite ajal? "See oli meedia poolt ülepaisutatud. Üks Postimehe ajakirjanik korraldas nii, et oli infotund ja meil oli kokkulepe, et me teeme intervjuu enne seda. Kohtusime Pirital, siis ta järsku tahtis hamburgerit süüa ning kui kell kukkus ja infotund algas, siis ta küsis, et miks sa riigikogus pole praegu," naerab Repinski. 

Endine riigikogu liige on silma paistnud ka tõelise romantikuna, kui ta hiiglasliku plakati sõnumiga "Katja, ma armastan sind!" enda naisele pühendas. "Sellega läks kõik hästi, oleme täna endiselt koos. See ei olnud kuidagi teadlik planeerimine, mingit äriplaani ma sellega seoses ei kirjutanud," muheleb Repinski.

Millist nõu annaks Repinski kõigile meestele, et oma naise jaoks parim kaaslane olla? "Pigem oskan ma öelda, mida mitte teha. Esiteks, tuleb olla aus. Võtta vastutus ja teha õigeid otsuseid. Kõige tähtsam on see, et sa oma kaaslast armastaksid," muigab mees, kes end ise sugugi suhteeksperdiks ei pea.

Mida toob aga tulevik endise poliitiku jaoks? Seda vaata "Stuudio" videoloost!