Daniel Levi pühendas uue albumi oma abikaasale: see on läbilõige meie suhtest

“Stuudio” saates käis külas muusik Daniel Levi, kelle uue albumi pealkiri 14/02 kannab õige erilist tähendust. Nimelt on see seotud tema kalli abikaasaga.

“Kunagi kooli ajal, kui ma tutvusin selle neiuga (Danieli abikaasa – toim.), siis nagu noored ikka, ei julge öelda, mida sa päriselt tunned. Siis ma kõrvetasin talle CD plaate, kus olid 2000ndate laulud peal ja kinkisin need talle sõbrapäeval ning lootsin, et ta kuulab neid laule ja saab aru ehk võtab vihjed vastu, et mul on tunded ta vastu. Nüüd neid laule kirjutades ma tundsin, et see album peab olema jätk sellele – 14/02,” selgitab Daniel oma plaadi pealkirja sünnilugu.

Danieli abikaasale pühendatud albumit leiab kaheksa lugu – kuidas need sündisid? “Sa oled 20 aastat inimesega koos ja ta ikka suudab sulle korda minna. See, mis ta teeb, on sinu jaoks eriline ja sa lähed õhtul temaga koos magama ning tunned, et ta on parim inimene, siis niimoodi need lood sünnivadki. Suhtes on tähtis armastus, aga sa jõuad kõiki emotsioone läbi tunda. See (album) on läbilõige meie suhtest – seal on kõike!” selgitab muusik.

Daniel ei tulnud “Stuudio” saatesse aga mitte üksi, vaid koos kitarriga ja seda väga lihtsal põhjusel. Nimelt andis saatejuht Eero Reinu talle eriti omapärase ülesande teha viiest uudise pealkirjast hittlugu. 

Kas ja kuidas Daniel Levi sellega hakkama sai, vaata juba videost!

Kommentaarid puuduvad