Allar Levandi autogrammidega suusad läksid müüki! Ekspert: see muudab need kallimaks

“Stuudio” meeskond soetas endale Allar Levandi allkirjaga suusad ja kutsus selle puhul saatesse nii Allari enda kui ka suusakollektsionäär Pavo Raudsepa, et võrrelda, kas suuskadel olev autogramm on ehtne. Lisaks uuriti ka, kui kallis on kõige väärtuslikum Eesti suusapaar.

Osta.ee keskkonnast oli tõepoolest võimalik veel alles hiljuti soetada Allar Levandi autogrammiga Visu suuski, mida polnud isegi kordagi vahatatud ega kasutatud. Lisaks sellele on kõigil Levandi fännidel võimalik sealsest keskonnast soetada muud nänni, nagu näiteks plakateid.

Nüüd istusid nii Pavo kui Allar “Stuudio” saate diivanitele, et kõrvutada, kas tegemist on tõepoolest Levandi autogrammidega ja ennäe imet – aastaid tagasi suuskadele kritseldatud asi on sama, mis tänasel päeval. “Autogramm teeb selle suusa igal juhul törtsukene kallimaks,” kinnitab Pavo, kelle kogus on vähemalt üle 200 suusa.

Reeglina maksab Pavo paari puusuuskade eest ligi 20 eurot, ent kui neil on ka peal autogramm, siis alla 100 euro eest ta neid enam loovutada ei tahaks. “Stuudio” saatetiim maksis suuskade eest aga 40 eurot ehk nõudlust oli, ent seda fännidega kohtumist, kus Levandi oma autogrammi neile andis, mees enam ei mäleta. 

Vaata intervjuud meestega “Stuudio” saatelõigust!

Kommentaarid puuduvad