Reklaam sulgub sekundi pärast

“Ütle mulle, mis halba ma olen sulle teinud?” Poeg tahab ema enda korterist välja tõsta

"Sotid selgeks"

Marek Lindmaa ees rullub lahti uskumatu lugu ema ja poja vahelisest tülist. Proua Urve kinnitusel on poeg ja minia ta pettusega eelmisest korterist välja tõstnud. Hetkel on olukord aga selline, et poeg tõstab ema ka oma teisest korterist välja.

Inimestevahelisi tülisid ei ole kunagi meeldiv avalikkuse ette tuua, eriti kui tülli on pööranud väga lähedased inimesed. Pärnu-Jaagupis elav 66-aastane murest murtud Urve peab loetud päevade pärast oma hubasest kodust välja kolima ja seda tema enda poja nõudmisel. Kuhu? Sellele pole Urvel paraku veel vastust.

"Lapsed tõstavad välja. Nad tahavad maha müüa. Müügis on see korter," ütles proua Urve, kelle väitel on kogu segaduse taga poja naine, kes ei sallivat oma ämma silmaotsaski. Omavahel olla suusad risti läinud kohe, kui minia ämmaga ühe katuse alla kolis. Siis elati praegusest elukohast linnulennult 500 meetri kaugusel.

Aastaid tagasi oli juba selline asi, et minia, kes ei olnud veel abielus minu pojaga, neil oli ühine laps. Nad tulid ja elasid minu korteris, kus ma neid lapsi üles kasvatasin. Minia tuli ja tegi mu elu põrguks. Ta hakkas mind kiusama ja lõi mind jalaga," kommenteeris Urve. Füüsilisele vägivallale olla järgnenud ka esimene katse Urve korterist välja tõsta. See aga läbi ei läinud. Tema poeg käis ema juures nuttes andeks palumas. Ka Urve poeg tunnistas emale, et idee ta korterist välja tõsta tuligi poja naiselt.

Ei läinud kaua, kui Urve jaoks tuli järgmine ootamatu löök. Nagu välk selgest taevast selgus, et poeg on korteri müüki pannud. Sellest sai Urve teada ühistu koosolekul naabrinaiselt. Tagantjärele meenub Urvele küll seik, kus maakler käis korterist pilte tegemas, kuid siis ei osanud ta veel midagi kahtlustada. Nimelt olla maakler selgitanud, et pilte tehakse kindlustuse tarbeks. Väljatõstmisest sai Urve teada kirja teel. Kileümbrises teatis oli jäetud talle postkasti. Kohtuskäimise kohta ütles Urve, et selle jaoks pole tal raha.

Miks poeg emaga nii käitub, on proua Urvele arusaamatu. "Ma ei tea, nagu ma sain aru, et oma head elu elada. Mind pole vaja, mina olen ees, et nad müügitehingust raha saaksid. See paistab nii välja. Mina tunnen, et mind pole lihtsalt vaja siia ilma. Hirmus tunne on. Kas ma olen halb ema olnud? Ma olen laste nimel ainult elanud."

Urve on veendunud, et kogu segaduse taga on minia, kes on poja ema vastu ässitanud. "Rünno, ütle mulle, mis halba ma olen sulle teinud?" küsis ema telefoni teel Hispaanias viibivalt pojalt.

"Eelmises korteris elas sees, ei jõudnud makse maksta, tulid võlad. Siis ta sai need kuidagi-kuidagi makstud. Siis sai teise korteri endale, seal odavam. Tingimus oli, et suitsu toas ei tee. Aga mida tema tegi? Suitsetas edasi," kommenteeris Urve poeg telefoni teel Marek Lindmaale. Küsimusele kuhu tema ema siis kolima peaks, poeg aga vastata ei osanud.

Kuidas kommenteeris poeg tüli põhjust oma emaga? "Ma ei hakka avalikult rääkima, kuidas ta meid on laimanud. Tervet peret. Seda teab ta ise."

Veel põhjendas poeg oma ema hooldushaiglasse saatmist sellega, et ema ei saanud jala murdmise järel endaga ise hakkama. "Läksid suusad risti isegi hooldushaigla töötajatega. Kui inimesed üritavad aidata ja ta ei soovi abi vastu võtta, siis no, ma ei oska enam. Nii on."

Poeg Rünno jäi enda otsusele kindlaks – ema peab korteri 5. aprilliks vabastama.

Vaata lähemalt päises olevast videost!

“Sotid selgeks” on eetris teisipäeviti kell 20:00 TV3 kanalil ning vaadatav TV3 Play keskkonnas.

Näita 3 kommentaari

…ühe pere inimesed pead–jalad koos elavad!!!!!!
See on ammu teada ju!!!!
Aga mul on temast ikkagi kahju,kuigi mul pole talle korterit pakkuda.
Kuidas poeg saab
nii teha,ei suuda mõista.
Kas ta tõesti laseb naisel oma emaga nii käituda!!!!????
On siis nii naise käpa all või!?????Pigem pöördub ema vastu kui on. temale toeks????Kummaline arusaam sel pojal .
Küll ükskord tuleb see aeg ka,kui ta seda kõike kahetseb ,aga siis ei pruugi enam olla,kellelt pisarsilmil andeks paluda.
Ja siis on juba väga hilja.
Praegu ta ei saa sellest veel aru,aga kui HAKKAB ARU SAAMA ,siis võib juba hilja olla.
Mis minia see selline on,kes nii käitub!!!!!!?????
Õudne!!!!!!!!!Tal pole
mingeid kombeid ju ,kes teda kasvatanud on!!!!!?????
Ja poeg laseb südamerahus oma naisel emaga nii käituda?????????
Sry,aga see pole küll õige poeg ega mees,kes NIIMOODI LUBAB naisel oma EMAGA KÄITUDA,!!!!!!!!!
AH,et tegi suitsu!!!??? Mõtle vaid,kus on suur õnnetus kohe!!!!!!!!
. Ema on esimene ja viimane inimene maailmas ,kes suitsu teeb või!?????????
Ja millised selle minia ENDA KOMBED ON,seda ei näe ega taha tunnistada !!!!!!!!!!!????
Üks HÄSTI KASVATATUD MINIA EI KÄITU NIIMOODI OMA ÄMMAGA !!!!!!
KA siis mitte,kui teda on taga räägitud .Ja ilmselt mitte põhjuseta .
Mõelgu enne hoolega oma käitumise üle,kui tuleb ämma süüdistama !!!!!!!!!
Kui isegi see ema rääkis kellegile oma murest ,siis pole see mitte laimamine ,vaid oma mure kurmine ja seal on suur vahe !!!!!!!
Sest on ju kõigile teada ,et jagatud mure on pool muret jne.
Aga polegi ju mõtet siis taga rääkida ,kui inimene ise selleks põhjust ei anna !!!!!!!!!!!!
Kui minia oleks olnud sõna vastu viisakas ja hea ,suhtunud temasse austusega,siis poleks põhjust olnud ka teda taga rääkida ,mida poeg nimetab laimamiseks !!!!!!!!!
Poeg võiks käituda ja talitada selle ütluse järgi—-“ära tee teisele seda,mida ei taha ,et sulle tehtaks “!!!!!!!!!
Kunagi võib tulla aeg,kui ta vbl ise on oma ema praeguses olukorras .
Mõelgu hoolega ,kes või mis talle tähtsam ON—-KAS oma ema või naine,kes ta emaga inetult ja halvasti käitub ning kasutab poega ema vastu häälestamisel .
Vbl see mees ei saa ise arugi,kuidas naine ta kõrval teda ema vastu ära kasutab!!!!!!?????
Tehku silmad lahti ja ärgu visaku ema korterist välja .
Kui ema ütles,et ta ei suitseta enam pikka aega ,siis ei ole ju põhjust ema välja ajada sealt .
Suitsuhais jääb ju kiiresti korterisse ja riiete külge ,saatejuht saab ju ise tõestada seda ,kas ta tundis korteris intervjuud tehes suitsuhaisu või mitte .

Vasta

Kuidas saab poeg maha müüa emale kuuluva korteri? Ema peab notaris ju allkirjaga kinnitama, et on nõus müügitingimustega. Kes sai korteri müügist raha: ema või poeg? Mille eest osteti teine korter, kus ema sees elab? Kelle nimel on korter? Kui ema kinkis oma korteri pojale, oleks pidanud sisse panema kasutusõiguse punkti. Kui ema elab sees – tuleb maksud siiski tasuda. Korteris teadaolevalt ühistu reeglite järgi suitsetada ei tohi. Ja kui elad teise korteris tuleb siiski korterit heaperemehelikult hoida. Kogu see asi on väga segane aga hoidugem ebaviisakatest kommentaaridest kui asjaolusid tegelikke ei tea. Saan aru, et emal on olemas sissetulek, ei ole ülalpeetav, seega milles üldse küsimus kuhu minna? On olemas poeg, kes aitab. Kui pole, siis KOV peab aitama. Kogu olukorra on tinginud pere kehv kommunikatsioon. Asju pole lahti räägitud aga üksteise peale näitavad näpuga kõik. Ja nüüd on ühe pere inimesed oma musta pesu lahti raputanud ka meediasse – kus kommentaarid ja arvamused on seinast seina. Aga tegelikku lugu me ju ei tea. On vaid see osa, mis on meediasse esitatud, et saade või artikkel võimalikult palju klikke saaks. Suhelge inimesed omavahel, parem.

Vasta

Selliseid minisit on palju kes oma elu proovivad paremaks teha olen ise ka uskunud poega ja sain ka tunda seda reetmist aga on olemas karma sellest on juba 10 aastat haavad on kinni kasvanud olen isegi rahul et nii oli

Vasta