Reklaam sulgub sekundi pärast

Tõnu Kark saab sünnipäevakingiks imelise üllatuse

tõnu kark
TV3

Täna saab 75-aastaseks rahva poolt palavalt armastatud andekas näitleja Tõnu Kark, keda ootab suur üllatus õhtul TV3 vaatajateni jõudvas uues saates „Salalaul“.

„Salalaulu“ avasaates on üllatatavateks Ago Anderson, Genka, Gerli Parmas, Sepo Seeman ja Tõnu Kark. Tõnu Kark, kes tähistab täna 75. sünnipäeva, saab osa tõeliselt suurest üllatusest, mille on just temale mõeldes ette valmistanud talle kõige kallimad inimesed. Salalaulu näol on tegemist Tõnu jaoks tähendusliku looga, mis puudutab südant ja on talle eriliseks kingiks.

Tõeliselt üllatavad ja hinge puudutavad on ka kõiki teisi staare ootavad salalaulud.

„Salalaul“ on üllatav, liigutav ja imelise muusikaga uus TV3 saade, kus lauljaid, näitlejaid, sportlasi ja teisi kõigile tuntud inimesi üllatatakse väga erilisel viisil. Staaride auks kõlavad muusikalised etteasted, mille on neile just spetsiaalselt saate jaoks ette valmistanud sõbrad, lähedased või hinnatud artistid. Staarid ei tea, kes, miks, kuidas ja millise esitusega neid üllatab, kuid kindel on see, et iga salalaul toob ilmsiks mõne südantsoojendava loo, austusavalduse või liigutava taaskohtumise.

Suursaade „Salalaul“ põhineb maailmas tuntud formaadil „The Secret Song“. Saade „La Chanson Secrète” on aastaid olnud ülimalt armastatud Prantsusmaal, kus sel on olnud rekordilised vaatajanumbrid; näiteks ka Soomes on „Laulu Rakkaudelle“ üks viimaste aastate kõige populaarsemaid.

„Salalaulu“ saatejuht on Jüri Pootsmann.

„Salalaul“ alustab TV3s täna kell 19.30.

Kommentaarid puuduvad