Reklaam sulgub sekundi pärast

„Salalaul“ üllatab täna Maikenit, Dave`i, Marjut, Alikat ja Evelini

Pilt: TV3
Pilt: TV3

 
TV3 toob ka täna õhtul vaatajateni imeliselt liigutava saate „Salalaul“, kus seekord ootavad muusikalised üllatused Maikenit, Dave Bentonit, Marju Länikut, Alika Milovat ja Evelin Võigemasti.

Ka tänaõhtune saade toob erilisi üllatusi, mis liigutavad hingepõhjani nii saatesse kutsutud staare, stuudiopublikut kui ka inimesi kodudes.

„Meil on tõesti hea meel, et nädala eest alustanud „Salalaul“ väga soojalt vastu võeti ja vaatajad meile rõõmustavalt palju positiivset tagasisidet andsid. Fakt, et „Salalaul“ kohe ka vaadatuimate saadete sekka jõudis, kinnitab, et südameheadus, kaunis muusika ja väärt inimsuhted on need, mida kõik vajavad,“ ütles TV3 Grupp Eesti tegevjuht Signe Suur. „Täname ka teletoojat RUUT, mille tiim tuli kaasa TV3 ettepanekuga rahvusvahelisel formaadil „The Secret Song“ põhinev saade Eesti vaatajateni tuua, tehes seda suurepäraselt,“ lisas Signe Suur.

„Salalaul“ on üllatav, liigutav ja imelise muusikaga saade, kus lauljaid, näitlejaid, sportlasi ja teisi kõigile tuntud inimesi üllatatakse väga erilisel viisil. Staaride auks kõlavad muusikalised etteasted, mille on neile just spetsiaalselt saate jaoks ette valmistanud sõbrad, lähedased või hinnatud artistid. Staarid ei tea, kes, miks, kuidas ja millise esitusega neid üllatab, kuid kindel on see, et iga salalaul toob ilmsiks mõne südantsoojendava loo, austusavalduse või liigutava taaskohtumise.

Järgmistel nädalatel on TV3 vaatajaid rõõmustamas jõulu- ja aastavahetuse eriprogramm ning „Salalaul“ jätkub uute saadetega juba uuel aastal.

„Salalaulu“ teine saade Jüri Pootsmanni juhtimisel alustab TV3s täna kell 19.30.