Reklaam sulgub sekundi pärast

Koerarünnakust napilt eluga pääsenud noore naise katsumused: 40 haava ja mitu operatsiooni

Sellenädalane saade „Raport“ tõi vaatajateni möödunud aasta lõpus Põltsamaal koerarünnakust napilt eluga pääsenud Sandra loo ja kohtuasja. Samuti näidati saates haruldasi kaadreid kuritegeliku grupeeringu liidrite kinnipidamisest ja suure narkoäri kohtusse jõudmisest.

26-aastane Sandra valmistus eelmise aasta novembriõhtul sauna minekuks, kui nende taluhoovi tungisid Tiibeti mastif ja segavereline hundikoer. Ühel hetkel ründaski teda mastif, ja sellest sai omakorda hoogu juurde hundikoer. Tegemist on kindlasti viimaste aastate kõige julmema, kuid paraku siiski mitte ainsa koerarünnakuga, kus inimene tõsiselt viga saab. Kohtumenetlus koerte omaniku Monika Antoni algas 20. novembril Tartu kohtumajas. Paraku ei saa raske ründe ohvriks langenud noor naine kunagi oma endist väljanägemist tagasi. "Mul on peopesa suurune ala, mis on juustega katmata. Sellepärast kannan parukat ja kõrv, mida ma samuti ei soovi näidata," ütles Sandra, kellel tuvastati kokku 40 erinevat haava, milles suurem oli kõrva amputatsioon.

"Mul on osa kõrva kadunud, mis tuleb operatsiooni käigus uuesti üles ehitatud ja teine kõige suurem vigastus on pea pealt peopesasuurune ala juusteta. Seal asetseb praegu minu reienahk, ootan operatsiooni, kus mul paigaldatakse peanaha alla üks kotike, mis hakkab mu peanahka venitama. Umbes poole aasta pärast saab hakata minu peanahka kokku tõmbama, et ala natukene väiksemaks teha. See ala, mis on praegu juusteta, sinna ei ole võimalik ka juukseid siirdada. Sellepärast tahan ma praegu kanda parukat, sest mind ennast häirib, kui juusteta ala on märgata," lisas Sandra.

Uus operatsioon ootab Sandrat juba detsembris. Koerte omanik ja naaber pole Sandra ja tema pere ees isegi vabandanud, pigem üritab igati vastutusest kõrvale hiilida. Paraku pole see juhtum ka ainuke. Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet saab teateid häirivatest loomadest pidevalt.

Vaata lähemalt päises olevast saatest!

“Raport” on eetris TV3 kanalil esmaspäeviti kell 21:00 ja vaadatav ka TV3 Play keskkonnas.

Kommentaarid puuduvad