Prints Harry avameelses intervjuus: suhted vennaga muutusid päevapealt peale ema surma, enne olime lahutamatud

Pints Harry
Pints Harry — FOTO: pressimaterjalid

TV3 toob juba õige pea vaatajateni avameelse ja emotsiooniderohke intervjuu, mille prints Harry andis Ameerika telesaatele „60 minutit esitleb.

Jaanuari alguses ilmus prints Harry mälestusteraamat «Spare» (eesti keeles “Varu”). Kirjateoses räägib Harry avameelselt leinast pärast ema surma ning keerulistest suhetest oma isa, kasuema ning venna prints Williamiga. 

Eksklusiivses intervjuus arutatakse raamatusse kirjapandu üle ning saadakse vastused veel vastamata küsimustele.

“Need asjad, mis ma oma raamatusse kirjutasin, ei ole mõeldud selleks, et oma perele haiget teha. Raamat annab ülevaate sellest, mis on meie eludes nende aastate jooksul täpsemalt juhtunud. See kustutab valearusaama sellest, et minu naine on põhjus, miks kahe venna vaheline suhe hävines,” tõdeb Harry eksklusiivses intervjuus. 

Enda ja venna suhtest rääkides muutub Harry intervjuus väga emotsionaalseks.

“Mina ja mu vend armastame teineteist. Ma armastan teda väga. Aga meie vahel on olnud väga palju valu, eriti viimasel kuuel aastal,” tõdeb ta. 

Harry tunnistab, et vendade suhe muutus päeval, mil nende ema, printsess Diana 1997. aastal autoõnnetuse tagajärjel suri. Enne seda olid nad lahutamatud kaaslased. 

Harry sõnul algas siis vendadevaheline rivaalitsemina. Näiteks käisid nad küll koos ühes koolis, kuid William oli palunud teha näo nagu nad ei tunnekski teineteist. 

“See tegi mulle haiget. Me ei saanud sellest aru ja võtsin seda isiklikult” ütleb Harry intervjuus. 

„60 minutit esitleb: prints Harry eksklusiivne intervjuu“ (Interview with prince Harry, USA, 2023) on TV3s pühapäeval kell 19.30 või vaata järgi TV3 Play-st!

Kommentaarid puuduvad