Reklaam sulgub sekundi pärast

Just see on põhjus, miks tasub alustada juba täna raha säästmisega

raha säästmisega
Pilt: 123rf

''Stuudio'' saates käis külas LHV vanemmaakler Nelli Janson, kes rääkis lähemalt, miks sõna säästmine tekitab valdavalt inimestes negatiivse reaktsiooni ja miks tasuks sellega just detsembris algust teha.

''Võime öelda, et statistika järgi väga ei säästeta. Pigem käib elu suurel hulgal palgapäevast palgapäevani ja vaadatakse jooksu pealt, kuidas rahaga seotud probleeme lahendada,'' rääkis Janson.

Tema sõnul tasub keskenduda sellele, et tegemist on oma elu kvaliteedi tõstmisega ja ei maksa ennast võrrelda teiste riikidega ning inimesed võiksid võtta säästmist kui normaalset elu osa.

Just sul on võimalus võita nüüd ja praegu 100 € krediiti investeerimisega alustamiseks. Mine ''Stuudio'' Instagrami kontole ja vasta ühele lihtsale küsimusele: Kui kaua saaksid hakkama, kui alates homsest peaks ootamatult sissetulek ära kaduma?

Ühtlasi oli intervjuus juttu, kuidas säästmine elu paremaks muudab. Millised varjatud hüved säästmise käigus veel kaasas käivad ja kuidas säästmisega alustada nii, et eesmärkide seadmine ja motivatsioon elus püsiks.

Vaata intervjuud LHV vanemmaakler Nelli Jansoniga lähemalt siit.