Reklaam sulgub sekundi pärast

“Naabrist parema” uued osalejad tunnistavad ausalt: oleme ehitanud vaid Simsis!

Cathy ja Marten
Cathy ja Marten — FOTO: kuvatõmmis

"Naabrist parema" uus hooaeg alustab juba sellel nädalal ning seekord on taaskord osalemas neli paari, kes kõik annavad endast parima, et televaatajad nad hooaja lõpus võitjaks valiks. Saame nendega tuttavaks!

Magistrikraadi omandav Cathy Vivien (23) ja üliõpilane Marten (24) on sportlased, kes mängivad aktiivselt curlingut ning on teel olümpiale. Strateegias ja stressitalumises on nad tipptasemel, sest Marten mängib malet ja mõlemad on töötanud Wolti klienditeeninduse esiliinis, kus tuleb pidevalt aidata näljaseid hädalisi. Ehitama hakkavad nad majakest, mis on korraga nii kontor kui ka suvekodu, sest töö ja puhkus käib sel paaril käsikäes. Vast veelgi olulisem on see, et majakesest saaks noorte esimene ühine kodu. Plaan leivad ühte kappi anna alles küpseb!

Noorte jaoks tuli saatesse pääsemine suure üllatusena ja tuleb välja, et varasemalt polnudki neil ehitusalaselt erilist kogemust. "Ankeedis oli seesama küsimus ja Marten ütles ausalt välja, et ta on ehitanud ainult Simsis. Mina ei olnud isegi seal eriti ehitanud, aga olin vanaisa pealt veidi näinud, kuidas ta tööd teeb. Me oleme siin õppinud selle ajaga juba väga palju!" ütleb Cathy. 

"Ma oskan nüüd asju käes hoida. Ma tean, kuidas üldine ehitusloogika käib, nii et see on ülilahe, et me siia tulime!" lisab Marten. 

Kuidas siis kõrvutub Simsis ehitamine päriselt ehitamisega? "Seal on natukene kergem. Seinad lähevad sekundiga, siin peab paar päeva pusima. Simsis sa ei mõtle torude peale, siin me oleme seitse korda teinud neid torusid ümber!" naerab Marten.

Vaata videost, mida plaanivad noored konteineritega teha ja milles nad kõige nõrgemad on!