Reklaam sulgub sekundi pärast

Üllatav! Maskisaate detektiiv Ines paljastas, millise maski taha tema end peidaks

Johanna Alvin

Inest on mitmel korral maskisaatesse osalema kutsutud, kuid lauljal pole erinevatel põhjustel olnud võimalik saates kaasa teha. Lauljanna pihtis aga, et tema jaoks tundub maski alla peitumine natuke hirmus ning avaldas ka, millise kostüümi all ta end ise peidaks.

Ines kirjeldab selle hooaja jaoks loodud maske ja kostüüme suure imetlusega. "Need on suurepäraselt tehtud kostüümid. Sellel aastal on lisaks Liisi Eesmaale ka Gerly Tinn, kes kostüüme teeb ja need on tõesti vägevad. Me just enne arutlesime, kuidas nad selle ideeni tulevad või selle peale tulevad, et mõnele inimesele just täpselt selline kostüüm teha, aga see näitabki sellist kunstnikku fantaasiat," kiidab Ines. "Nad leiavad iga isiku puhul midagi, mis võiks neile sobida!"

Ines avaldab, et ka temale on pakutud võimalust maski taha peituda, kuid ta pole selleks lihtsalt aega leinud. Lisaks tunneb ta, et maski alla peitudes võib ta tunda hirmu."Eks mulle on ka pakutud varasematel hooaegadel, et maski alla peitu pugeda, aga mulle ei ole see kuidagi sobinud. Ma isegi natuke kardaks seda, sest see on pisut klaustrofoobiline, et sa pead päris pikka aega olema peidus selle maski all." Ines mõtleb ka, et kostüümis võib olla päris palav ja ebamugav ning kiidab tublisid osalejaid. "Nad on päris vaprad."

Ines aga ei tea, millise maski alla ta ise peituda sooviks, kuid toob välja ühe roomaja, kellega ta sarnasusi leiab. "Ise ma näen ennast natukene sellise kameelionina, sest mul on päris palju erinevaid külgi. Võib-olla kuidagi sealt hakata kuhugi suunas mõtet arendama," arutleb Ines ning jõuab selgusele, et kuniks ta parema idee peale tuleb, peituks ta kameelioni maski taha.

Loe selle hooaja maskide kohta saad rohkem lugeda SIIT!

Vaata videot ning saa teada, mida arvas Ines esimesena maski langetanud saatejuhist!

"Maskis laulja" on eetris igal pühapäeval kell 19.30!

Kommentaarid puuduvad