Reklaam sulgub sekundi pärast

Milline on sinu lemmik? “Maskis laulja” teises saates säravad juba uued maskid

"Maskis laulja" — FOTO: TV3

Telekevade suurim show „Maskis laulja“ jätkub TV3s pühapäeval uue hooaja teise saatega, kus vaimustavate etteastetega üllatavad Elevant, Kuningas, Seebiooper ja Flamingo.

Kõik neli tegelast on esitusteks ette valmistanud suurepärased hittlood ning vaid lauluhääle ja saates kõlavate vihjete põhjal on nii detektiividel Liina Kanarbikul, Mart Sanderil, Eda-Ines Ettil ja Kristjan Jõekaldal kui ka vaatajatel kodudes võimalus nuputada, kes end maskide taga peidavad.

Seebiooperi ja Kuninga kostüümid on sündinud tänu Gerly Tinnile ning Elevant ja Flamingo Liisi Eesmaale, kelle sõnul on tänavuste maskide loomine olnud taaskord vastutusrikas väljakutse. „Maagiliste-müstiliste tegelaste välja mõtlemine on loominguliselt tõesti põnev ja meeldib mulle väga,“ tunnistab ta. Gerly Tinn loodab, et rahval on kostüüme sama huvitav ja meeleolukas vaadata, kui kunstnikel neid teha oli. Näiteks Seebiooperi uhke kleit koosneb kümnetest nuustikutest; Kuninga kostüümiks on kulunud ohtralt pitsi ja sätendavaid kivikesi; Bollywoodi-stiilis Elevandi londi algmaterjaliks on kanalisatsioonitoru; Flamingo pika kaela sisse on aga osavalt peidetud staari pea ja kangas on valitud selline, kust esineja läbi näeb.

„Maskis laulja“ neljanda hooaja avasaates astusid lavale Vampiiri, Kiisu, Triibulise ja Saunaviha kostüümidesse peitunud tuntud inimesed. Saate lõpus langetas maski Triibuline, kelleks oli särav Katri Teller. Katri esitatud lood olid „Euphoria“ ja „Paus“

„Maskis laulja“ teine saade Franz Malmsteni juhtimisel alustab TV3s pühapäeval kell 19.30.

Kommentaarid puuduvad