Reklaam sulgub sekundi pärast

Miks mitte Kuninganna? Helle-Moonika Helme avaldas põhjuse, miks ta just Kuninga maski kandis

Pühapäevases "Maskis laulja" saates langetas oma maski tuntud poliitik Helle-Moonika Helme, kes kehastus Kuningaks. Miks just selline valik ja miks mitte hoopis Kuninganna?

Peale esimest maskisaadet, kus Kuningat laulmas sai kuulda, tekkis paljudes televaatajates segadus - seal all polegi mees, vaid hoopis naine. Miks siis ikkagi just Kuningas ja mitte näiteks Kuninganna? “Gerly mõtles selle välja. Ma küsisin ka, et miks just mulle selline tegelaskuju ja ta vastas selle peale: “Mehed ei tahtnud keegi kõrgeid kontsi kanda!” Nii et minul tuli see raske töö ära teha. Teisest küljest on mul hea meel, et meil on veel tõelisi mehi!” naeris Helle-Moonika.

Kuninga kostüüm ja mask oli Helle-Moonika jaoks üsnagi mugav. “Mulle meeldis see tegelaskuju hirmsasti! Kõik see glamuur ja sära, kuld ja kard. Me mõtlesime Gerlyga (kostüümikunstnik - toim.) hästi ühte moodi!”

Kuidas Helle-Moonika aga oma välja langemisse suhtub? “Muidugi ma olen kurb, sest nii palju häid laule jäi laulmata! Teisest küljest, eks ta keeruline ole, sest ma kandideerin ka Euroopa parlamenti ehk kõik valimisvõitlus on ees ja hästi kiire ning ajaliselt täis kalender on mul laua peal. Eks ma mõtlesin, kuidas ma selle ajaliselt ära mahutan, aga nüüd on üks asi tehtud. Mulle meeldis, sest ma sain oma paradigmast välja ja see oli väga vabastav ja tore. Ma sain väga palju uusi tuttavaid, sest see on see maailm, kus mina tavaliselt väga palju ei liigu!” sõnas ta.

Vaata täispikka intervjuud Helle-Moonikaga videost!

Tänaseks on „Maskis laulja“ neljanda hooaja tegelastest maskid langetanud Katri „Triibuline“ Teller, Karl „Seebiooper“ Madis, Andrei „Vampiir“ Zevakin ja Helle-Moonika „Kuningas“ Helme.

Kommentaarid puuduvad