Reklaam sulgub sekundi pärast

Maskisaates suurepärase lauluoskusega üllatanud Franz Malmsten: enda kohta ma ütlen ikkagi võhik veel

Möödunud pühapäeval toimus "Maskis laulja" finaalsaade, kus selgitati välja kolmanda hooaja võitja. Võitjaks osutus Sinine Ahv ning maski taga peitnud näitleja Franz Malmsten käis külas ka "Seitsmeste" saates.

Franz Malmsten tõdes, et ta võitu oodata ei osanud, kuid andis terve saate jooksul endast parima ning on väga rõõmus tulemuse üle. "Ma võistlustulle lähen ikkagi mõttega, et ma võidan ehk ma annan endast kõik selle nimel," tõdes Franz.

Mehe sõnul ei teadnud keegi peale tema elukaaslase, et ta osaleb maskisaates. Näitleja meenutas, et üks kord vaatasid nad vanematega koos "Maskis laulja" saadet, aga õnneks oli Sinise Ahvi esinemine tolles saates selleks hetkeks ära olnud. "Vedas tõesti," ütles Franz ning lisas, et vanemad olid uudisest teada saades šokeeritud. 

Väga paljud vaatajad olid üllatunud noore näitleja suurepärasest lauluoskusest, kuid Franz ise peab end selles valdkonnas veel algajaks.

"Enda kohta ma ütlen ikkagi võhik veel, et ma sõidan abiratastega," ütles näitleja lustlikult. "Ma arvan, et siin mängib rolli häälekool, mis olen saanud läbi VHK (Vanalinna Hariduskolleegiumi - toim) teatrikooli ja siis muu, mis ma olen ise juurde saanud." 

Kuigi Franzu tuntakse eelkõige kinolinadelt näitlejana, õpib ta praegu režissööriks Tallinna Ülikooli Balti, Filmi, meedia ja kunstide instituudis ning seetõttu on tema eelolev suvi seotud ka mitmete filmivõtetega, kus ta on hoopis kaamera taga. 

"Hetkel ma tunnen ennast kodusemalt ikkagi kaamera ees. Seal ma olen rohkem olnud," tõdes Franz, et kaameratagust maailma ta veel õpib ja avastab. 

Vaata intervjuud maskisaate võitjaga lähemalt videost:

Kommentaarid puuduvad