Reklaam sulgub sekundi pärast

Mart Sanderit üllatas maskilangetaja hääl: ma ei tea, kui palju on seal meie tublide tehnikute iluravi…

Johanna Alvin

Täna õhtul alustas TV3 eetris uus “Maskis laulja” hooaeg. Meeleolukas avasaade jäi viimaseks aga Triibulisele, kelle all peitis end tele- ja raadiosaatejuht Katri Teller. Detektiiv Mart Sander tõdes, et oli naise lauluhääle üle tõsiselt üllatunud.

Suure melomaani Mart Sanderi jaoks on tänavune “Maskis laulja” hooaeg esimene kord, kui ta ise detektiivirollis kätt proovima peab. Mees tõdeb, et maski alt Katri äratundmine oli tegelikult keeruline ning pidi tõsiselt mõtlema, kas tegu oli muusikuga või ei.  “Ma olin tegelikult väga üllatunud, sest pidin tõsiselt mõtlema kas tegu on lauljaga või mitte. Mina tema laulmist ju varem ei olnud kuulnud ning ma ei tea, kui palju on seal meie tublide tehnikute iluravi. Igal juhul see kõik kõlas tohutult hästi!” Mart usub ka, et tema ja kaasdetektiiv Inese tugevad küljed ongi just muusikute äraarvamine, kuid seekord neil õnneks ei läinud.

Mart usub ka, et kui Katri tahaks muusikukarjääriga oma tavaelukutse kõrvalt jätkata, siis see kindlasti välistatud ei oleks. “Üks ei sega teist. Karjäär on nagu tööstus. Kui ta tahab enda äritegevust laiendada muusikamaastikule, siis ma arvan, et see ei oleks üldse välistatud. See, mis ma täna kuulsin võimaldaks tal kindlasti teha vähemalt mõne singli.”

Vaata videost, kuidas Mart Sander oma uut detektiivirolli naudib!

"Maskis laulja" on eetris igal pühapäeval kell 19.30!

Kommentaarid puuduvad