Reklaam sulgub sekundi pärast

Ravitseja Antonina ei saa tööd teha: kortermajas leviv kassikuse hais peletab kliente

Taavi Libe ja „Märgatud Eestis“ tõttas appi legendaarsele selgeltnägijale ja energiamassöörile Antonina Kersnale, kelle Valgas asuvasse massaažituppa on klientide kutsumine päris keeruliseks läinud, sest naabrite tegevuse tõttu haiseb tuba kassikuse järele.

Tänapäeval võib igaüks olla ettevõtja otse oma kodus, olgu tegu juuksuriteenuse, kunstküünte paigaldamise või massaažisalongiga. Küll on aga paha lugu, kui kliendid peavad sinu juurde tulema läbi karmi kusehaisu. Just selline mure on Valgas legendaarsel selgeltnägijal ja massööril Antoninal. Kui hull on asi täpsemalt?

„Vastas, kaheksandas korteris on üürnikud sisse tulnud. Ja nemad lasevad kassi õue. Kass tegi täpselt seda, mis ta tahtis. Mina siis koputan, et kuulge, need asjad ei käi niiviisi. Mida me selle kassiga nüüd teeme? Ma korjan ta nüüd kokku ja viin ta loomade varjupaika. Püha jumal, minuga lubati 107 imet teha,“ rääkis Antonina mustlastest naabrite kohta.

Tõdeti, et kui vaid koridoris õhu puhtaks saaks, poleks ka probleemi. Taavi külaskäigu ajal oli olukord siiski selline, et hais pressis koridorist vähemal määral ka tuppa.

Antoninal on kabinette üle Eesti, kus ta teeb hädalistele energeetilist massaaži. Siin Valgas käib ta üle paari nädala ja alati on tal meel mõru, kui kliendid peavad vastuvõtule tulema läbi haisu.

Taavi kohtus külaskäigu ajal ka korteriomanikuga, kelle sõnul kolisid eelmised üürnikud just välja ning hetkel sõlmiski ta uue prouaga lepingut. Tema sõnul erinevalt eelmistest üürnikest uuel üürilisel kassi pole. „Pole inimest, pole kassi, pole probleemi,“ ütles korteriomanik naerdes.

Antonina ütles, et ta olevat eelmiste üürnike lahkumise nimel ka palvetanud. Siiski olevat tema sõnul lisaks vastaskorterile ka üks korter ülakorrusel, kust kassid koridori lipsavad.

„Meil on siin üleval üks kassimamma, kas ka muudkui söötis kasse, lasi kassid koridori peale, siis sai jälle õiendatud hirmsasti. Siis hakati maja taga söötma ja kui mina julgesin nüüd välja öelda, et see asi ei käi mitte niiviisi, siis öeldi, et no ega kassikene süüdi ei ole. Siis ma ütlesin, et ma ei olegi kassikest süüdistanud. Ikka pererahvast.“

Taavi käis rääkimas ka üleval korrusel elava prouaga, kes aga väitis, et koridoris kellegi kasse ei käi ning temal on ainult üks kass, kes elab toas. „Minul on toas, mul ei käi kuhugi. Antonina, lõpeta palun see tülitsemine majas. Ta koguaeg kõigiga hädaldab. Milline kass? Meil ei ole koridoris kellegi kasse. Mul on üks kass ainult ja toogi kardab, pani kella peale põgenema.

Valgas pakub Antonina oma tegevuse lõpetada, kuid kliendid võivad tal tulla ka Tartusse. Peamiselt pöördutakse tema poole tervisehädadega, aga ka teiste muredega. Samuti tõi ta välja, et kui inimene juhtub olema väga negatiivne, on ta kolm päeva pikali maas.

Vaata lähemalt päises olevast videost alates 22:30.

"Märgatud Eestis" on TV3 eetris igal esmaspäeval kell 20.00 ja vaadatav ka TV3 Play keskkonnas.

Kommentaarid puuduvad