Reklaam sulgub sekundi pärast

Värskes “Laseris”: Anna Hintsiga valust vabaks ja Jüri Ratasega Instasse ning sauna!

Eesti parim päevakajasaade „Laser“ on TV3 vaatajate ees taas täna õhtul, puhudes olulistel teemadel juttu Anna Hintsi ja Jüri Ratasega.

Tunnustatud ja andekas režissöör Anna Hints räägib, kuidas on tal õnnestunud oma trauma väeks ümber töödelda ning kuidas ta seda nüüd üle ilma kõigile naistele õpetab. 

„Ühiskonnas räägitakse vägistamisest aina rohkem, ent teisipidi olen kogenud suhtumist: „Anna, kas sa saaksid tulla ja rääkida enda vägistamislugu, aga noh, natuke pehmemalt, et mitte päris nutma ajada…kuidagi niimoodi meeldivalt seda rääkida…“ Ja siis ma mõtlen, et selles vägistamises ei olnud mitte midagi meeldivat. Eks see näitab ühiskonna tervist, kas me oleme valmis kuulama ka ebameeldivaid lugusid," sõnab Hints.

Tänases saates puhutakse juttu ka suunamudija Jüri Ratasega, kes selgitab saatejuhile Marii Karellile, kuidas Instagramis kümme korda kuulsamaks saada. Ratasel on selleks oma nipp - tuleb olla väga aktiivne. „Tegelikult ma olengi väga aktiivne. Ma pole tulnud poliitikasse tukkuma," märgib Ratas.

Eesti parim päevakajasaade „Laser“ Marii Karelli juhtimisel on TV3s täna kell 20.30.

Kommentaarid puuduvad