Reklaam sulgub sekundi pärast

Täna “Laseris”: kes neist Eesti kuulsustest on käinud juukseid siirdamas?

"Laser" on eetris täna kell 20.30! — FOTO: Kuvatõmmis "Laserist"

Eesti meeste uueks lemmikkliinikuks on Läti pealinnas Riias asuv juustekliinik, kus saab endale juuste hõrenemise korral uusi juukseid siirdada. Teenus on sedavõrd popp, et kliiniku hinnangul on neil kõige rohkem kliente just Eesti meeste hulgast. 

Sama teenust on kasutanud ka mitmed Eesti kuulsused, kuid siiski on juustesiirdamine teema, mille üle avalikult ei taheta arutleda. Nii uurib "Laser" juustesiirdamise protseduuri läbiteinuilt, kes neist Eesti kuulsustest, kelle soeng on kohevamaks muutunud kui varasematel piltidel, võiks olla protseduuriga tutvust teinud. 

Lauri Lille, kes ise käis juukseid siirdamas Türgis ja vahendab nüüd iluteenust teistelegi Eesti meestele, pakub pilte analüüsides, et kindlasti on spetsialisti poole pöördunud meelelahutaja Mart Sander. 

Samuti arvab ta, et tõenäoliselt on siirdamise läbi teinud julgeolekuekspert Meelis Oidsalu ja koolitaja Alar Ojastu. Kahtlevam on ta Uku Suviste soengu osas. "Nende kõigi puhul on väga head tööd tehtud," kiidab Lille. 

Lätis juuste siirdamine maksab 5000-6000 eurot, samas kui Türgis võib asja tehtud saada poole odavamalt. Türgis käis juukseid siirdamas näiteks influentser Juhani Särglep, kes sellest ka avameelselt räägib. Ka tema vahendab ise mehi Türki juukseid siirdama. “Mul on väga suur meeste kommuun tekkinud ja minu kaudu on juba poolsada meest leidnud tee juustesiirdamise protseduuri juurde,” kirjeldab Särglep.

Kuulsatest välismaa staaridest on juukseid siirdanud David Beckham, Wayne Rooney, Jude Law ja Elon Musk. Hiljutised Briti artiklid spekuleerivad ka selle üle, kas Harry Stylesi uus pügatud pea ei viita sellele, et mees hiljuti juukseid siirdamas käis. 

Särglepa sõnul pelgavad mehed teemast avameelselt rääkida, sest see on tabu. “Mehed väga häbenevad igasugu iluprotseduure,” selgitab Särglep.

Kuidas juuste siirdamine Lätis ja Türgis käib, seda näeb "Laseris" täna õhtul kell 20.30 TV3-s. 

Kommentaarid puuduvad