Noor punkar tutvustab joodikute õudusunenäost pärit voodit: kogu põrand saab olema okset täis!

“Kogu põrand saab olema okset täis,” räägib noor punkar Taavi Libele tagajärgede kohta, kui joobes inimene peaks kogemata jääma magama nelja nööriga lakke kinnitatud voodisse, mis hakkab iga liigutuse peale kõikuma.

Tänases “Läbi suve Taaviga” saates külastatakse Rakvere külje all asuvat punkarite majapidamist. Noor punkar teeb Taavile maja peal tuuri ning üheskoos jõutakse suitsuruumina kasutatavasse tuppa.

“Siia tuleb koopa-teemaline suitsuruum. Tegelikult oli see kunagi väike köök. Kui kasvõi jaanipäeval tuleb natuke karvaseid ja sulelisi kokku, kellel pole midagi teha ega taha pere seltsis olla, siis saab siin oma vabadust väljendada,” räägib punkar põneva kujundusega ruumist. “Suitsuruum on ka alati vajalik, et ei oleks kogu majapidamine suitsu täis,” lisab ta.

Ruumis paikneb ka magamisase, kus väsinud külalised saavad end välja puhata. Siiski ei ole tegemist klassikalise voodiga, vaid nelja nööri abil lakke riputatud mööbliesemega, mis iga liigutuse peale kõikuma hakkab. Punkarid nimetavad kummalist voodit koguni “joodikute õudusunenäoks”. “See põhimõtteliselt töötab niimoodi, et kui keegi on täis ja peaks kogemata siia magama jääma, ta natuke keerab ja kõik liigub. Hommikul veel hullem, ärkab, kõik niikuinii liigub ja kogu põrand saab olema okset täis.”

Vaata artikli päises olevast videost, milline näeb välja kaasaegsete punkarite majapidamine! “Läbi suve Taaviga” on TV3 eetris juba täna kell 20.00!

Näita 2 kommentaari

Üllatavalt terane noor punkar. See tema punkari mission oli veenev. Ja tema jaoks oli punk püha olemisviis. Respekt. Kui ta ükskord pöördub õnnestub see vaikne kena kohakene ehk ka päästa. Noore punkari tegelikkuse taju annab selleks lootust. Loomulikult on rida keemilisi takistusi sel teel.

Vasta

Ega tv3 või ükskõik,mis kanal nüüd kõiki hälbeid ka ära näitama ei pea. Paljud arvavad,et isehakanud hälvikuks olemine on lahe. Tegelt on totter

Vasta