Reklaam sulgub sekundi pärast

Kuremaa patrioot Martin on nördinud, kuna populaarses suvekeskuses puudub kauplus: andke see luba, et…

"Andke see luba, et (Oleg) Gross saaks sinna poe teha," sõnab Martin vihasel toonil Jõgeva valla abivallavanemale, kellega koos Taavi Libega telefoni teel vesteldakse.

Tänases "Läbi suve Taaviga" saates minnakse Kuremaale lahendama üht olulist muret. Nimelt puudub populaarses suvekeskuses kauplus. Kohalikud peavad toidukaupade hankimiseks sõitma maha pikki kilomeetreid või ostlema rannamajas asuvas poes, mille hinnatase on küllaltki kõrge.

Jõgeva valla abivallavanema sõnul teeb vald aktiivselt tööd, et Kuremaal avataks taas toidukauplus, kuid eraettevõtjate hulgas pole siiani olnud suurt huvi poe ehitamiseks.

Martin sellega ei nõustu: "Andke see luba, et (Oleg) Gross saaks sinna (Kuremaale) poe teha. Mõelge nüüd asja rahulikult. Jõgeva valla suvekeskus, kus ei ole poodi. Nalja teete või? Palamuse on sügiskeskus, Torma kevadkeskus ja Kuremaa suvekeskus. Kus on pood?"

"Ainuke pood on rannamajas. Sada eurot maksab üks asi," lisab ta.

Vaata täpsemalt artikli päises olevast videost, miks pole siiski suudetud Kuremaale siiani toimivat poodi ehitada! "Läbi suve Taaviga" on TV3 eetris juba täna kell 20.00!