Reklaam sulgub sekundi pärast

Kui ei näeks, ei usuks! Taavi Libe leidis mehe, kelle nahk toimib nagu magnet

Huvitavaid inimesi ja erilisi sündmusi jahtiva Taavi Libega võttis ise ühendust Ruila mees, kellel õnnestus enda sõnutsi filmida maavälist objekti. Ühtlasi demonstreeris ta, kuidas erinevad objektid tema laubale justkui magnetina kinni jäävad.

"Mina ei tea, mis asi see on. Ütleme nii, et las televaatajad otsustavad, mis, kes ja kus," sõnab Margo ja kirjeldab, kuidas ta hommikul oma võimlemisharjutusi tehes põllu serval kahtlast objekti märkas. Vaatepilt oli tema sõnul nagu keevitus - silmadel hakkas valus. "Asi oli minust umbes 400-500 meetri kaugusel. Mul polnud telefoni kaasas ja mõtlesin, et okei, lähen toon telefoni. Ma olin metsavahel ja nägin silmanurgast, et ta jälgis mind ja tuli kaasa," ütleb Margo ning näitab Taavile samal ajal oma telefoniga filmitud kaadreid: "Näed, mingi valge lätakas on siin. Ma zoomisin seda ja põhimõtteliselt ta annab kolme värvi välja."

See pole aga ainus põhjus, miks Margo Taavi endale külla kutsus. "Ma ei tea, kas sellest tahad ka saadet teha? Mul on keha magnetit täis," juhatab Margo teema sisse ning asetab seejärel tulemasina nii horisontaalselt kui vertikaalselt enda laubale. Margo väidab, et tal jääb lauba peale pidama mitte ainult metall, vaid ka puit, plastik ja kumm. "See on kreisi, aga äge. Naine ei tea seda, nüüd saab läbi teleka teada (naerab)."

Edasi suundutakse Margo garaaži, et ka seal leiduvaid asju enda laubale kinnitada - nii vardad, raamatu kui ka mobiiltelefoni karbi. Taavi katsus üle nii objektid kui ka mehe lauba veendumaks, et sinna pole liimi pandud. "Ainult aevastada ei tohi, siis on pekkis," sõnab Margo.

Edasi vaadatakse Margo telefonist fotosid nii müntidest, pudelitest kui ka suurest loodist - ka kõik selle on mees enda laubale kinnitanud ning teinud seda naise eest varjatult. "Mõtle ise, kui paned loodi omale otsa ette kinni, mis naine ütleb? Ennast saad loodi aga korter on sul kõver (naeravad)."

Vaata artikli päises olevast videost lähemalt mehe filmitud kaadritest ja trikkidest! “Läbi suve Taaviga” on TV3 eetris juba täna kell 20.00!