Reklaam sulgub sekundi pärast

Robin Valtingule kingiti kolmekas: tüdrukud pakkusid täisteenust!

Johanna Alvin

Sisulooja Robin Valting avaldas saates "Kolmekas", et temale on päriselus kolmekas sünnipäevaks kingitud. Noormees tunnistas, et tema kingitust vastu ei võtnud, kuid tüdrukud olid valmis pakkuma täisteenust.

Robin Valting meenutas saates "Kolmekas", kuidas talle endale on sünnipäevaks kingitud võimalus osaleda kolmekas."See oli tegelikult kingitus mu 26. sünnipäevaks, aga ma ise seda tegelikult ei realiseerinud." Kingituse kinkinud neiud, mingit kaarti või kupongi poisile ei andnud, vaid ütlesid talle otse, mis plaan on. “See oli suusõnaline ja seal oli igasuguseid seksmänguasju, mida sa saad siis seal kolmekas kasutada.”

Robin meenutas seda õhtut ning kasti, mis ta kingiks sai. “Club Hollywoodis toimus mu sünnipäev ja siis seal oligi kingipakk, kus sees olid kondoomid, kes kasutab, kes mitte, siis olid seal mingisugused libestid ja siis seal oli nokurõngas,” itsitas Robin.  “See, kes selle kinkis, ütles mulle, et “mul on tegelikult sõbranna, et me oleks huvitatatud kinkima sulle selle paketti”. Täisteenus!”

Hiljem aga paljud inimesed Robinit ei uskunud, kui too sellest oma jutuusaates rääkis. “Ma rääkisin sellest meie podcastis, mida me Andrei Zevakiniga teeme ja mõned inimesed ütlesid, et see on väljamõeldud lugu.” Robin ja tema lähedased aga teavad, et noormees ei valeta mitte kunagi. “Miks ma peaksin välja mõtlema loo, mis tuleb välja, et on vale? Ma ei teeks sellist asja.”

Saatejuht Grete Kuld aga uuris, miks Robin ikkagi too õhtu sellist vallatut pakkumist vastu ei võtnud ning noormehel oli igati lihtne selgitus. “Igal ühel on oma maitse! See ei ole minu maitse. No need tüdrukud.”

Vaata saadet "Kolmekas" reede õhtuti kell 21.00!

Rohkem infot "Kolmeka" saate kohta leiad saatelehelt!

Kommentaarid puuduvad