Reklaam sulgub sekundi pärast

Juss Haasma kritiseerib piirkiiruse langetamist: meil oli enne parem!

KOLMEKAS

Saates "Kolmekas" käis külas näitleja ja muusik Juss Haasma, kes rääkis oma suhetest autodega. Selgub, et automaksu ja Tallinna kesklinna piirkiiruste langetamise plaanide osas jääb Haasma kriitiliseks ning selgitab, et enne oli justkui elu parem.

Haasma sõnul ei oska ta täpselt öelda, kui suure autofänniga on tema näol tegemist, kuid siiski teab ta masinatest nii mõndagi. "Oskan vahet teha aeglasemal ja kiiremal sõiduautol, mugavamal ja vähem mugavamal, ökonoomsemal ja mitte nii ökonoomsel, rekkal ja bussil, traktoril ja traktori väntvõllil," muheleb ta.

Haasma sotsiaalmeediasse piiludes selgub, et mehe kontol leidub nii mõnigi pilt koos uhkete masinatega. Haasma sõnul ta siiski suur kihutaja ei ole: "Üldiselt, mida aeg edasi, seda rahulikumaks inimene muutub. Kui on vaja minna kiirust taga ajama, siis lähen kuhugi ringrajale."

Küsimusele, millal Haasma viimati trahvi sai, vastab ta naljatades: "Enne, kui siia tulin." Ta lisab: "Trahvi olen saanud parkimise eest ja kiiruse eest on ka ette tulnud."

"Kui on sellised teemad kõne all, nagu seda on automaks ja piirkiiruse vähendamine, siis meil on kõigil suurepäraselt meeles see aeg, mis oli enne. Meil oli tegelikult kergus ning keegi ei rääkinud sel teemal. Kellelgi vererõhk võib-olla ei tõusnud. Mul on tunne, et meil oligi vist enne parem," nendib Haasma. 

"Kui neid kahte kaalukaussi ja piirkiiruse alandamist mõelda, siis ei olnud ju otseselt midagi väga viga," lisab ta. "Mul on tunne, et eestlane on oma loomult ikkagi hea." 

Vaata täispikka intervjuud Juss Haasmaga artikli päises olevast videost!

"Kolmekas" on TV3 eetris igal reedel kell 21!

Kommentaarid puuduvad