Reklaam sulgub sekundi pärast

Huvitav kokkulepe! Silver Laasi abikaasa lubaks mehel endale mootorrattaloa teha ainult ühel juhul

Ansambli Traffic solist Silver Laas ütles „Kolmekas“, et teda häirivad liikluses inimesed, kes ei suuda välja mõelda, mida nad teevad. Kui ta peaks valima auto asemel ühe teise sõiduki, langeks valik mootorratta kasuks. Abikaasa mehel paraku mootorratta juhiluba teha ei luba, kuid sellel olevat siiski üks erand.

Ansambli Traffic solist Silver Laas tunnistas "Kolmekas", et on saanud mõned korrad trahvi nii parkimise kui ka kiiruse ületamise eest. Samuti tunnistas ta seda, et mõnikord ajab ümber toimuv teda autoroolis ropendama. "Mind ajavad närvi need, kes ei suuda välja mõelda, mida nad teevad. Mine või ära mine, aga...tee midagi, ära kurat, niisama..."

Silver tõi ka välja, et oma autot maha müües ja seda ära sõitmas nähes on tal alati metsikult kurb. "Teise asjaga nagu ei ole niimoodi ja kuigi on see, et vana sara, saab tast lahti lõpuks, aga samas ikkagi...ta on minu vana sara," ütles Silver, kes sõidab hetkel elektriautoga ning on sellega ka väga rahul.

Millise sõiduvahendi valiks Silver juhul, kui ta autot valida ei saaks? "Midagi muud mootoriga. Mootorratas," ütles Silver ja lisas saatejuht Grete küsimusele, et kuigi tal A-kategooria juhiluba ei ole, oskab ta sellega sõita.

Mootorrattaluba pole Silveril enda sõnul sellepärast, et tema abikaasa ei luba. "Ta ütles, et ta ei taha, et ma saaks surma. Kuigi, meil on üks klausel suusõnalises lepingus. See on meil juba tehtud ma arvan, et 15 aastat tagasi, kui see jutt tuli. Et kui ma saan endale nähtava sixpack'i, siis ma võin teha. Me mõlemad teame, et see on absurd, et see kunagi ei juhtu, siis meil on olnud see nii 15 aastat."

"Kolmekas" on TV3 eetris reedeti kell 21 ja vaadatav ka TV3 Play keskkonnast.

"Kolmekal" on ka Facebook ja Instagram.

Kommentaarid puuduvad