Reklaam sulgub sekundi pärast

Ants Rootslase raamat lendas müügitabeli tippu: skandaalid on olnud väga hea turundus!

Uue saate „Kolmekas“ teises osas külas käinud Ants Rootslane ütles, et kõikidele inimestele võrdselt sobivat tõde pole vaimse tervise kontekstis olemas, sest igaühe puhul töötavad erinevad asjad. Oma eelmise raamatu müügiedu omistab ta paljuski ajakirjandusele, kes temast skandaalseid lugusid kirjutasid.

"Kolmeka" üks külaline Ants Rootslane jagas saatejuhtidele oma uue raamatu ja ütles saate alguses, et on pisut närvis, kuna pole kunagi kolmekat teinud.

Esmalt võeti teemaks erinevad skandaalid, kuhu Ants kisutud on. "Oled sa ka tundnud seda või tundub ainult kõrvaltvaatajale, et koguaeg on Ants Rootslane kuskil keskmes. Miks see nii on?" küsis saatejuht Grete Kuld.

"Mul on hea meel, et see nii toimib, sellepärast, et minu üks mõte ongi see, et ma saaksin anda oma tegevuse kaudu ka tõenduspõhisele sellist populaarsust...üldse, et vaimne tervise teema oleks Eestis populaarne ja sellega julgeksid inimesed tegeleda. Ei ole ju ainult nii, et on üks kindel tõde ja ainult see kõigile inimestele sobib. Tegelikult igale inimesele sobivad täpselt need asjad, mida ta parasjagu teeb ja mis inimese puhu töötab ja see ongi õige," ütles Rootslane ja lisas, et skandaalid on talle siiski mõjunud ning pool aastat tagasi oli tal avalikust elust "siiber" ning ta mõtles, et võtab rahulikumalt. "Kirjutasingi raamatu ja näed, olen tagasi."

Muidugi on skandaalid talle ka omamoodi turundus. Ants ütles, et tema raamatu 17 500 müüdud eksemplari on paljuski ka ajakirjanduse töö. "Ma arvan, et üks väljaanne oli suurim turundusagenrtuur mu eelmisele raamatule. Lausa 17 500 tükki läks. Nad (viidates ühele ajakirjanduslikule artiklile – toim) tegid nii skandaalseks kõik, aga kui inimesed lugema hakkasid, siis pidid pettuma, et ei olegi nii palju skandaali seal sees."

Hüpnoosist rääkides ütles Ants, et hüpnoos on õpitav ning selleks on vaja kindlat karakterit. Saatejuht Andres Puusepa kohta ütles Ants, et temal on selline karakter olemas. "Väga vähestel inimestel on tegelikult see mingisugune taju. Sa pead inimest positiivses mõttes manipuleerima lahenduse suunas, tema alateadvust manipuleerima. Meie ajus on nii palju erinevaid kaitseid, meie aju trikitab pidevalt. Hüpnoos ongi see, et see viib sind mõistusest kiirteena välja."

Saatejuht Andres Puusepp tõi välja, et järjekord Ants Rootslase vastuvõtule on kaks aastat. Millised inimesed Antsu juurde tee leiavad? "Need inimesed, kes ei usu, nendele mõjub kõige paremini kusjuures," vastas Ants Puusepa küsimusele hüpnoosi kohta.

"Kolmekas" on TV3s eetris kell 21 ja vaadatav ka TV3 Play keskkonnast.

"Kolmekal" on ka Facebook ja Instagram.

Kommentaarid puuduvad