Rõõmusõnum fännidele! “Kättemaksukontori” 30. juubelihooaeg alustab täna

„Kättemaksukontori“ detektiivid
„Kättemaksukontori“ detektiivid — FOTO: TV3

Go3 teleteenuse vahendusel jõuab „Kättemaksukontori“ fännideni kauaoodatud juubeli hooaeg ja sellega ka 341. episood, mille pealkirjaks on „Video tappis raadiohääle“.

Küsisime ka sarja stsenaristilt Mihkel Ulmanilt, et kuidas on ühte sarja 30. hooaega vändata ja millised on emotsioonid enne uue hooaja avapauku. „Tunded on väga ülevad, sest ega ühte krimisarja vist polegi nii kaua tehtud, vähemalt meie piirkonnas. Ja ehkki konkurents on ühe suurem, sest vahepealsete aastatega on ilmunud meeletu hulk uusi kanaleid ja platvorme, kust saab oma eelistatud sisu vaadata, olen ma sellegipoolest optimistlik,“ ütles Ulman.

Kui küsida Mihklilt, mis on „Käteka“ fenomen, siis ta usub, et kui vaatajat mitte väsitada liialt peategelaste eraeluliste probleemide ja seikadega ning kui iga uut lugu saab vaadata ka nii, et varajasemate sündmustega kursis ei olda, siis on püsiv populaarsus võimalik.

Mihkel Ulman soovib ka fänne tänada, kelle jätkuva huvita oleks „Kättemaksukontor“ juba ammu lõpetanud. „Ma loodan väga, et kui peaksime mingeid suuremaid muudatusi tegema, siis ei kao meie vaataja põhituumik,“ ütles Ulman. Stsenaristi sõnul saab „Kättemaksukontori“ fänn uuest hooajast täpselt seda, millega on juba sarja esimest hooajast harjunud: pöörast fantaasiat, põnevust, huumorit ja närvikõdi.

Hooaja esimeses episoodis tapetakse oma korteris tuntud raadiohääl ja sinna jäetakse hulk videokassette. Tiidul ja Sanderil ei jää muud üle, kui uskuda, et tapja on lihtsalt…hull. Freya ja Marion aga naudivad Lumi-Lee alandamist, kuni see saab neile saatuslikuks. Loomulikult peavad ka detektiivid mainitud mõrvalooga tegelema.

„Kättemaksukontor“ on poliitiliselt ebakorrektne, musta huumoriga vürtsitatud, sooliselt kallutatud, vägivaldne ja ebausutav krimikomöödia, mille vaatamine võib põhjustada allergiat või teisi vaevusi; kõik sarnasused ja kokkulangevused on tahtlikud. Sarjas mängivad suurepärased Eesti näitlejad Elina Reinold, Kadri Rämmeld, Amanda Hermiine Künnapas, Tarvo Sõmer ja Kristjan Lüüs.

Fenomenaalne ja armastatud seriaal on tänaseks jõudnud piduliku 30. hooajani, kus raugemata hooga lahendatakse mõrvamüsteeriumeid ja lahutatakse vaatajate meeli erinevate suhtekeeristega. Loomulikult ei puudu ka selles hooajas „Kätekale“ omased humoorikad hetked, armsaks saanud tegelaskujud ja võimalus detektiividega koos kurikaelad kinni nabida

Vaata Kättemaksukontori uut 30. hooaega juba täna järgmise põlvkonna teleteenuse Go3 vahendusel.

Kommentaarid puuduvad