Reklaam sulgub sekundi pärast

Ootamatu! “Kättemaksukontori” uus liige Märten Metsaviir: ma ei hakka detektiivitööd tegema

„Kättemaksukontori“ 31. hooajal toob naisenergiasse vaheldust näitleja Märten Metsaviir, kes kehastab tegelaskuju Madis Toori. Kuigi mees on ka plakati peal, sõnab ta, et detektiivitööd ta saates siiski tegema ei hakka.

„Ma selles mõttes natukene lahkaksin seda esitlust siin: ma olen küll plakatil, aga ma ei tiku naistemaailma. Ma ei hakka detektiivitööd tegema. Ma olen siin muudel eesmärkidel, mis paljastuvad juba hooaja käigus. Üsna selline Lumi-Leele vajalik tegelane pigem," ütles Märten Metsaviir tutvustuseks.

Kui kiiresti ütles Märten Metsaviir jah-sõna? Mees ütles, et üsna ruttu. „Aga see, et ma siia ekraanile tulin, läks üsna üle kivide ja kändude. Ma lõpetasin just 2021. aastal „Apteeker Melchiori“ võtted. Eliise, meie produtsendi abi kirjutas mulle. Mul oli teatris hästi palju tööd, ma ei saanud kohe tulla. Siis ta kirjutas mulle pool aasta hiljem uuesti, ma ei saanud jälle tulla, kuna tööd oli palju. Siis ma kuidagi ligadi-logadi sattusin ühele episoodile ja nüüd ma olen järsku siin plakati peal. Selles mõttes, see vastus minu sees oli kindel „jah“ kohe, kui ma sain ajaliselt,“ ütles Märten ja lisas, et tal on väga hea meel siin olla.

Uuelt hooajalt on Märteni sõnul oodata nii armastust, pettumust, viha, kirge ja action’it. „Kõike, mida üks noor vaataja võiks oodata."

Koostöö sujub Märteni sõnul näitlejatega väga hästi, kuna tegu on professionaalidega.

Vaata lähemalt päises olevast videost!

"Kättemaksukontori uut 31. hooaega saab vaadata juba 18. aprillil Go3 vahendusel!

Kommentaarid puuduvad