Reklaam sulgub sekundi pärast

MAJATUUR | Kuhu minna kaaslasega romantilist õhtut veetma? “Kättemaksukontori” sviidis saab ööbida igaüks!

Kui otsid kaaslasega romantilist paika, kus veeta päev või nädal, siis tõelisele "Kättemaksukontori" fännile pakub kindlasti huvi maja, kus filmitakse just seda armastatud krimisarja.

"Kättemaksukontor" on juba mitmeid hooaegu oma detektiivide elupaigaks valinud just Särgava külalistemaja, mis on avatud ka tavainimesele pidupäeva või ürituse korraldamiseks.

Uurides majaperenaiselt kui palju inimesi üldse mahub säärasesse uhkesse majja üritust pidama, saime üllatava vastuse - ligi 400. Kuidas nad kõik sinna küll ära mahuvad, jäi meile müsteeriumiks, sest maja tundus natuke väiksemana kui seriaalis näidatakse. See eest kui on soovi pidada mõni väiksem üritus maha või korraldada kasvõi oma lapse sünnipäeva armastatud "Kättemaksukontori" majas, siis see on täiesti võimalik.

Samuti saime teada, et ruum, mis seriaalis on Friida, Freya, Marioni ja teiste detektiivide ametiruum, on tegelikult osa presidendisviidist. Meie külastusest jäi küll mulje, et tuba on äärmiselt romantiline, kus võiks veeta kaaslasega paar puhkusepäeva.

Kui soovite oma järgmist üritust pidada just maagilises Särgava külalistemajas, siis kliki SIIA!

Vaata videost majatuuri ning saa teada, millised ruumid on "Kättemaksukontori" majas!

Vaata ka "Kättemaksukontori" kõiki hooaegu TV3Play-st!