Reklaam sulgub sekundi pärast

Kas teadsid? 5 huvitavat fakti filmi “Mõrv Idaekspressis” kohta

Kuvatõmmis
Kuvatõmmis — FOTO: Kuvatõmmis

Täna kell 22.35 näeb TV3 eetris jõuluhõngulist "Mõrv Idaekspressis" filmi. Luksuslikust rongisõidust läbi talvise Euroopa saab ühel ööl verdtarretav mõrvamüsteerium. Filmi on saatnud ülemaailmne edu. Siin on aga 5 huvitavat fakti, mida sa ehk veel selle filmi kohta ei teadnud!

  1. Ootamatu võttepaik - Kuigi lugu toimub luksuslikus Orient Expressi rongis, filmiti suur osa stseenidest hoopis Maltal. Saar pakkus ideaalset tausta erinevatele stseenidele, sealhulgas rongi välis- ja rongijaama stseenidele.
  2. Rongi Interjöör - Kuigi paljud välikaadrid filmiti Maltal, ehitati rongi interjööri stseene tegelikult stuudios, kus loodi detailne ja autentne Idaekspressi sisekujundus. See võimaldas täpsemat kontrolli stseenide üle ning võimaldas luua täpsemaid visuaale.
  3. Väljakutse lavastajale - Kenneth Branagh mitte ainult ei lavastanud filmi, vaid kehastas ka peategelast, detektiiv Hercule Poirot'd. See oli talle väljakutse mitte ainult näitlejana, vaid ka lavastajana, et tuua ekraanile usutav ja märgiliseks saav karakter.
  4. Detailne Poirot'i vunts - Kenneth Branagh, kes kehastas põhjalikku detektiivi Hercule Poirot'd, kandis rolli jaoks spetsiaalselt kujundatud vuntse. Ikoonilised vurrud said fännide ja kriitikute seas arutelu teemaks, kuna need olid märkimisväärseks muudatuseks varasemate Poirot' rollidega võrreldes ning andsid karakterile erilise visuaalse ilme.
  5. Agatha Christie mõju - "Mõrv Idaekspressis" põhineb Agatha Christie samanimelisel klassikalisel romaanil.

Vaata filmi "Mõrv Idaekspressis" teleteenuses Go3 või TV3s täna kell 22.35!

Kommentaarid puuduvad