Reklaam sulgub sekundi pärast

“Inglite aeg”: suurpere otsib abi tulekahjus hävinud kodu taastamiseks

Täna õhtul kell 19.30 jõuab TV3 vaatajateni südamlik heategevussaade „Inglite aeg“, kus saame tuttavaks viie abivajajaga, kelle lood on eriliselt liigutavad ja kutsuvad meid kõiki omalt poolt tuge pakkuma. Teiste seas otsivad abi ka pereisa Tiidu pereliikmed, kes kaotasid mullu kevadel oma kodu tulekahjus.

Läinud kevadel süttis Pärnumaal suure pere kodu, mis oli 65-aastase Tiidu jaoks raske häving. Suure südamega Tiit on võtnud oma katuse alla elama, lisaks oma pojale, ka mitmeid kasulapsi ning nende koduvajavaid sõpru. Hetkel elab pere ajutisel pinnal, kuhu kõik 9 inimest ilusti ära mahuvad. Tiit avas oma kodu isegi ühele Ukraina perele, kes oma kodu leidmiseni nende juures aasta aega elasid. 

Tiidu abikaasa on siit ilmast lahkunud, kuid mees saab imehästi hakkama kogu oma pere aitamisega. Paraku on aga tema õlul kogu vastutus, kuna kolm pere täiskasvanud liiget on puudega, poisid teenivad aega ning väike 10-aastane Kendra käib alles koolis. 

Tulekahju tekkepõhjust ei tea keegi, kuid teatakse, et leek sai alguse just väljast. Majas olnud neiu koos oma kaasaga olid paanikas kuuldes tule praksumist ja kutsusid tuletõrje. Kahjuks jäi kõik väärtuslik majja. Tiidu süda oli murtud, kuna kogu tema elutöö hävis. 

Tiit oli plaaninud pensionile jääda, kuid pärast säärast õnnetut juhtumit, sai ruttu selgeks, et pole muud valikut, kui Soomes tööl edasi käia. Paraku saabus järgmine halb uudis. Tiit kaotas oma töö ja tema sissetulek kadus. Maja eest sai Tiit kindlustuse kaudu tagasi, vaid 50% ehitamiskuludest, kuna uued ehitused oli mees unustanud lepingusse juurde kanda.

Kogu saadud raha pani Tiit maja katuse ja fassaadi taastamise alla ning tänaseks on raha otsas. Pere kaotab oma üüripinna jaanuaris ning peab kolima tagasi majja, kus on vaid kivised seinad. Edasi ehitamiseks pole sentigi ja Tiitu ei võeta vanuse tõttu ka enam kuhugi tööle. Pere süda valutab kõige rohkem 10-aastase Kendra pärast, kelle ema põeb raskekujulist depressiooni.

Pere sooviks väga oma kodu taastada ning aidata oma liikmetel elada head elu!

Tiidu pere ja teised vajavad väga Sinu abi!

Annetustelefonid:

9007301 – 5 eurot

9007302 – 10 eurot

9007303 – 25 eurot

"Inglite aeg“ on TV3s pühapäeval kell 19.30.

Kommentaarid puuduvad