Reklaam sulgub sekundi pärast

“Inglite aeg”: sinu abiga saab raske haigusega võitlev väike Emilie kasvada iseseivaks inimeseks!

Täna õhtul kell 19.30 jõuab TV3 vaatajateni südamlik heategevussaade „Inglite aeg“, kus saame tuttavaks viie abivajajaga, kelle lood on eriliselt liigutavad ja kutsuvad meid kõiki omalt poolt tuge pakkuma. Väikeses Käru alevikus elavad Meelike ja Taimo, kes kasvatavad armsaid kaksikutest tüdrukuid. Kahjuks on üks tirtsudest sügava puudega ning vajab hädasti heade inimeste abi.

Meelike, kes ise on elukutselt meditsiinitöötaja, sattus raseduse käigul haiglasse. Raske sünnituse käigus selgus, et Emilie, kes on kaksikutest esimesena sündinud, ei liikunud. Vaakumi abil saadi laps ema sünnitusteedest kätte. Teine laps Adelie sünnitus samuti vaakumi abil, kuid tema puhul võeti abivahend appi palju kiiremini.

Vaatamata keerukale sünnile, olid mõlemad lapsed terved ning õnnelikud beebid. Paar kuud hiljem hakkasid Emilie silmad võbelema, mis meditsiinitöötajast emale muret tekitas. Selgus, et pisikesel tüdrukul oli raskekujuline epilepsia. Raviks määrati hormoonravi, mis tänaseni on ootamatu haiguse kontrolli all hoidnud. Kahjuks aga mõisteti aja möödudes, et Emilie ei arene samamoodi nagu tema õde Adelie. Emilie on tänaseks sügava puudega väike laps. 

Emilie ja Adelie on lahutamatud ning koos oma õega tegutsemine aitab väikesel Emiliel samuti areneda. Kahjuks ei ole see piisav. Tüdruk on nii füüsiliselt kui ka vaimselt nõrgem ning vajab heade inimeste abi. Hetkel on Emiliel veel väga vastuvõtlik ravile ning teraapiale, mis soodustab arengut. Tüdruku ema Meelike loodab, et ehk vajaliku ravi ja abiga, saavad tüdrukud koos isegi esimesse klassi minna.

Väike Emilie ja teised ootavad Sinu toetust!

Annetustelefonid:

9007301 – 5 eurot

9007302 – 10 eurot

9007303 – 25 eurot

"Inglite aeg“ on TV3s pühapäeval kell 19.30.

Kommentaarid puuduvad