Reklaam sulgub sekundi pärast

Galerii | Tõeline jõulumeeleolu! Vaata, kuidas salvestati “Inglite aja” laule

Saates teevad abivajajatele muusikalise kummarduse mitmed armastatud lauljad.
Saates teevad abivajajatele muusikalise kummarduse mitmed armastatud lauljad. — FOTO: TV3

Eile õhtul jõudis TV3 vaatajateni südamlik heategevussaade "Inglite aeg“, kus saime tuttavaks viie abivajajaga, kelle lood on eriliselt liigutavad ja kutsuvad meid kõiki omalt poolt tuge pakkuma. Abi ootavad nii haiged lapsed kui ka tulekahjus kodu kaotanud suurpere. Emotsionaalsete lugude vahele musitseerisid tuntud Eesti lauljad, kes tõid oma esitustega tõelise jõulutunde südamesse

Pühadeaja kaunis traditsioon "Inglite aeg“ annab sooja südamega inimestele võimaluse toetada neid, kelle eluteele on sattunud ületamatud takistused, mida omal jõul lahendada ei jaksa.  

Tänavu tegid "Inglite aja“ saates abivajajatele muusikalise kummarduse armastatud lauljad Alika Milova, Eleryn Tiit, Daniel Levi, Uku Suviste, Jüri Pootsmann, Marta Lotta Kukk ja Birgit Sarrap.

Tänavused abivajajad on: väike 3-aastane Aleks, kes vajab tuge, et saaks verevähist paranemise järel sõita kogu perega välismaale, kus lapse kaelalt eemaldataks hemangioom. Pere soovib kogutut jagada ka teiste vähihaigete lastega, kes abi vajavad; raske kopsuhaigusega 11-aastane Aron, kes vajab kallist ravimit, et laps ei peaks enam iga päev oma elu eest võitlema; 6-aastased kaksikud Emilie ja Adelie, kes unistavad koos kooli minemisest, kuid sügava puudega Emilie vajab abi, et teha toetavate teraapiate abil arenguhüpe; tulekahju tõttu kodu kaotanud suurpere, kes loodab, et nad saavad vaatajate ühise panuse toel oma põlenud maja taas endiseks muuta; ema Raili, õde Jarlin ja pimedaks jäänud Kelli, kes vajavad abi, et võimaldada Kellile hoidu ja teraapiaid, mis tema olukorda parandaks.

Saatejuhi ja toimetaja Tuuli-Ann Freienthali kinnitusel saame kõik üheskoos aidata viiel perekonnal oma elu täielikult muuta.

Vaata galeriist, kuidas armastatud Eesti muusikud abivajajatele kummarduse tegid!

Veel on võimalus aidata inimesi, kes seda väga vajavad!

Annetustelefonid

9007301 – 5 eurot

9007302 – 10 eurot

9007303 – 25 eurot

Annetada on võimalik 7. jaanuari südaööni.

Kommentaarid puuduvad