Reklaam sulgub sekundi pärast

“Eluga Hispaaniasse” nostalgiline õhtusöök viis mõtted pikalt mõlgutatud ideeni: Harri, on aeg!

"Eluga Hispaaniasse"

"Eluga Hispaaniasse" üheksandas osas kohtuvad Harri ja Veronika muu hulgas sõpradega, kes on juba 15 aastat Amsterdamis elanud. Nostalgiat täis õhtusöök viib Veronika mõtted ühe pikalt mõlgutatud ideeni ja ta mõtleb, et oleks tore, kui ka neil oleks väike tütar.

Elu Hispaanias on magus ning kuna päike särab ka talvekuudel eredalt, pole Harri ja Veronika pähe ammu suuri muremõtteid tulnud. Püstipandud ärid õitsevad ja järjest lähemale jõutakse oma unistuste elule. Eesmärk oli Hispaania elu üles ehitada selliselt, et perekondlikeks tegevusteks jääks võimalikult palju aega. Tasapisi hakkavad hommikud muutuma pikemaks ja tempo rahulikumaks. Siiski ei tähenda see seda, et uued väljakutsed juba silme ees ei terendaks.

Tähelepanelikud vaatajad pole unustanud, et Hispaaniasse kolimise eel ütlesid Veronika ja Harri, et tegelikult pole nad teps mitte kindlad, et just Hispaaniasse pidama jäävad ja äkki lennutab elu neid veelgi kaugemale edasi. Veronika ütles, et see oli lihtsalt alguse hirm, et kui ei sobi, minnakse mujale. "Aga praegust oleme siin rahul. Pigem ikka teeks plaani ära, et siin poode teha ja Hispaania üle võtta ja siis vaataks. Siin on tunne, et vaikselt oled varba ukse vahele saanud, tuleks ikka ülejäänud keha ka järgi lohistada," kommenteeris Harri.

"Eluga Hispaaniasse" üheksanda osa filmimise ajal on Eesti Vabariigi aastapäeva tähistati üheskoos sõprade Sandra ja Indrekuga, kes on Eestist juba 15 aastat eemal olnud, täpsemalt Amsterdamis. Üheskoos muljetati Eesti võlude ja valude üle ning kui juba Maarjamaa lainele jõuti, ei saadud üle ega ümber ka Veronika ja Harri suurest saunaarmastusest. Seetõttu külastatigi hiljem ka soomlaste püsti pandud saunakompleksi, kus põhjanaabrite kombed omajagu üllatusi pakuvad.

Nostalgiat täis õhtusöök viib Veronika mõtted ühe pikalt mõlgutatud ideeni. "Näe, ma sain lapse! Näe, Harri, on aeg! Mul on ka Mariat vaja. Ma täiega tahaks patsi teha ja kleiti panna selga," ütles Veronika oma tuttava last sülle võttes.

Veronika mõtiskles, et ehk paneks beebi nende elu veelgi rohkem õitsema. Lisaks beebile küpseb aga Veronikal veel palju unistusi peas, et Harril tarvitseb ainult natukene tähelepanu kõrvale juhtida ja mõnele uuele Veronika projektile hoogu anda, kui ongi jälle pikaks ajaks lapse saamise osas "rahul maa peal".

„Eluga Hispaaniasse“ on TV3 eetris kolmapäeval kell 21.30 ning vaadatav ka TV3 Play keskkonnas.

Kommentaarid puuduvad