Reklaam sulgub sekundi pärast

“Eluga Hispaaniasse” idüll sai löögi: perekoer langes raske rünnaku ohvriks

Veronika ja Harri elu Hispaanias on teisel hooajal alanud veelgi hoogsamalt ning ettevõtlikud eestlased annavad elu sisukaks muutmise nimel maksimumi. Kõike ilusat varjutab aga kurb sündmus – nimelt ründas pere koera Alfredi naabri koer ning halvemal juhul jääb loom ühest silmast pimedaks.

Kolmapäeva õhtul kell 21.30 oli TV3 eetris tõsielusaate ''Eluga Hispaaniasse'' 3. osa, kus Harri ja Veronika elu võttis üha suurema hoo sisse. Kahjuks tuli ette ka kurvemaid uudiseid.

Veronika ja Harri Hispaania elul on käimas teine aastaring ja enam pole kellelegi üllatus, et sinna mindi suurte plaanidega ja neid plaane asuti ka kohe hoogsalt teostama. Vintage-riidepoest on kasvamas populaarne mitme kauplusega bränd ning kuigi higi, verd ja pisaraid kulub tõelises suurlinnas edukaks ettevõtjaks saamisel omajagu, pole nii hästi abielupaar kunagi elanud. Lapsed kohanevad Hispaania koolieluga ja mitmekorruseline casa on on muutunud koduseks pelgupaigaks ning soe päike on pugenud kõikidele pereliikmetele südamesse.

Saates võib vaatajal tekkida ka küsimus, kus on ja mida teeb pere vanim poeg Artur. Kuna üheksas klass sai lõpetatud, pole 16-aastane noormees alati perematkadest vaimustunud, sest vabas kliimas on vaba aja veetmiseks võimalusi lõputult.

Siiski võttis kolmandas episoodis idülliline elu ootamatu pöörde, kuna rünnaku ohvriks satub armas koer Alfred ning Veronika pisaratel pole otsa ega äärt. Tööhoog aga ei saa raugeda ja samaaegselt Alfredi turgutamisega peab abielupaar avama ka oma tuttuue teise riidepoe.

Mõnusas kulgemises alanud päev algas suure õnnetusega, mis lõi kogu pere rivist välja, eesotsas koera Alfredi. Koer käis väikese tüdrukuga jalutamas, neid ründas suur lahtine koer ning nii tüdruk kui Alfred said vigastada. "Käisime Alfrediga just arsti juures ja nüüd on Alfredil silmaga pahasti. Peab eriarsti juurde minema, aga loodame, et saab kõik hästi," ütles Harri. "No väga halvasti on ikka. Vastik naabrikoer tuli Alfredile kallale. Nüüd vaatame kui katkistena või tervetena nad arsti juurest tagasi tulevad," ütles Veronika oma telefonist pildimaterjali näidates.

"Alfredi pea oli teise koera suus olnud. Me veel kodus toas kuulsime väga imelikku karjumist ja jooksime välja. Nüüd vaatame, et tuleb teha avaldus politseisse, sest see ei ole normaalne. Meil käib Karlo päris palju Alfrediga jalutamas. Teise koera omanik peab meie ravikulud kinni maksma," rääkis Harri.

Veronika tõdes, et koerte jalutamiskultuur jätab Hispaanias soovida. "Neid hoitakse terrassidel, nad on endast väljas."

„Eluga Hispaaniasse“ on TV3 eetris kolmapäeval kell 21.30 ning vaadatav ka TV3 Play keskkonnas.

Kommentaarid puuduvad